Яке значення татуювання "замкова щілина"

Татуювання щільно увійшла в людське життя, ставши одним з найяскравіших способів самовираження. Але не всі тату робляться для демонстрації. Деякі з них несуть сакральний і містичний зміст. До таких татуювань відноситься і зображення замкової щілини.

Цілі нанесення татуНайчастіше татуювання наносяться з метою подальшого показу їх оточуючим і в якості способу висловити своє «я», явити його світу. Як правило, це яскраві і великі тату з перебільшено посиленим змістом - різко агресивні або пасивно-милі.

Але є татуювання, що несуть приховані смисли. Саме їх наносять на ті ділянки тіла, які закриті одягом, або ж роблять їх неяскравими, однотонними і невеликими за розміром. Це татуювання-обереги і татуювання-маячки. Вони покликані охороняти свого власника від неприємностей, притягувати удачу або ж нагадувати йому про певні періоди і доленосних моментах його життя.

Татуювання «замкова щілина» не відноситься до оберегом, оскільки містичних смислів з нею не пов'язане ніяких абсолютно. Віднести її до маячкам теж досить не просто. Вона скоріше несе той сенс, який в неї вкладає сам носій.

Смисли тату «замкова щілина»Цей малюнок відноситься до сучасних і довгої історії не має. Тому ніяких містичних підтекстів у цій тату не ховає, а також вона не має культурних, расових забобонів і універсальна - її можуть носити як дівчата, так і чоловіки. Її форми, розміри і колірне рішення також залежать лише від побажань власника.

Оскільки цей малюнок не має будь-яких стародавніх символік, сучасне покоління наділило її власними смислами. І смисли ці прості і загальнодоступні.

«Замкова щілина» може символізувати ввірених «ключа» від свого серця іншій людині, близькій і коханому.

Крім того, таке татуювання може сигналізувати, що до її носію не так-то просто знайти «ключ», що він - закрита і складна особистість, і до нього потрібен особливий підхід. Також вона може вказувати на те, що внутрішній світ носія «замкової щілини» закритий від оточуючих людей, яких він не вважає близькими.

У разі розміщення поряд свердловини і ключа від неї, малюнок можна тлумачити як замкнуту систему. Тобто її власник натякає на свою самодостатність, на те, що і питання, і відповідь завжди знаходяться в самій людині, що шукати їх зовні безглуздо і марно.

Якщо ж цей малюнок наноситься в якості маячка, він, як правило, означає наявність в житті свого власника будь-якої таємниці. Він нагадує про необхідність її зберегти і захистити мовчанням.

У виняткових випадках «замкова щілина» може трактуватися як свобода і влада.