Яке значення імені Марина

У перекладі з латині Марина означає «морська». Існує два ключових типу долі власниці цього імені - або Марина проведе своє життя, як один суцільний іскристий карнавал, або навпаки - скромно і непомітно для оточуючих.

дитинство Марини


Для власниці цього водного імені, як правило, характерна енергійність, рухливість і висока ступінь залученості в авантюри. Ці якості притаманні Марині з раннього віку.


У дитинстві Марину можна охарактеризувати дуже товариською дитиною, швидко звикають до уваги з боку дітей і дорослих. Але варто Марині побачити на свою адресу посмішку або тінь посмішки, як всі спроби привернути загальну увагу сходять нанівець, і дівчинка замикається в собі. Марині часто характерна образливість, суперечливість поведінки, але все-таки власниці цього імені відносяться до екстравертів, і не приховують образу довго.


характер Марини


Через все життя Марина проносить із собою зарозумілість, яку засновує на винятковості своєї особистості. Дійсно, власниці цього імені з дитинства виявляють таланти до сценічних видів мистецтва - співу, танців, акторської майстерності.Однак бажання пов'язати все життя з мистецтвом Марина найчастіше втрачає ближче до підліткового віку.


За складом мислення Марини більше тяжіють до гуманітарних наук, але з огляду на вроджене прагнення до навчання, можуть досягти успіху і в точних науках. В цілому, Марини добре вчаться, і проносять це якість через все життя, що допомагає їм у кар'єрі.


Особисте життя Марини


Марина легко сходиться з людьми, які цінують дівчину за яскравість і самобутність. Нерідко велика частина оточення дівчини - це чоловіки, зачаровані її чарівністю. Марина знає, як сподобатися чоловікові, але ніколи не ставить перед собою мету завоювати певну людину. Це не властиво її норовливому і трохи зарозумілому характеру.


Особисте життя Марини частіше обгороджена від цікавих поглядів оточуючих. Романи і душевні переживання дівчина залишає за рамками пересудів. «Фасад» життя Марини складається з інформації про кар'єрні досягнення, успіхи в навчанні, а то, що твориться на її любовному фронті, дівчина вважає за краще тримати в таємниці.


Уклавши шлюб, Марина стає дбайливою і люблячою дружиною, але не завжди задовольняється другими ролями.Якщо в шлюбі жінка відчуває послаблення уваги до власної персони, в сім'ї не обійдеться без чвар.