Яке значення імені Ільдар

Ім'я Ільдар перекладається як «правитель» або «володіє країною». Чоловік з таким ім'ям незалежний, на все має свою точку зору, відповідальний. Він може добитися успіху в дипломатії, психології та педагогіці.
Ім'я Ільдар має давнє тюрксько-перське походження і складається з двох частин. Перша «иль» перекладається як «Батьківщина», а друга «дар» інтерпретується як «господар», «власник», що разом може читатися як «правитель», «володіє країною».

Характер маленького ІльдараХарактер Ільдара володіє дивовижним природним рівновагою, поєднуючи в собі незалежність і поступливість. Слухняний, обачний і ранимий хлопчик шанує батьків і старших, але під чужий вплив не потрапляє, на все має свою точку зору. Тому батькам з раннього віку потрібно вчити дитину прописних істин не тільки на словах, а й на власному прикладі, щоб в більш усвідомленому віці хлопчик зміг вибрати в житті правильну дорогу.

Ільдар зростає активним і веселою дитиною, до лідерства в колективі не прагне, але однолітки тягнуться до нього підсвідомо, відчуваючи, що ця людина завжди допоможе в біді і труднощі, не стане знущатися над слабкими і беззахисними. Хлопчик добре вчиться в школі, постійно розширюючи свій кругозір і пізнаючи щось нове.Із задоволенням займається в якій-небудь спортивній секції, особливо, якщо ходить туди з одним, бо не любить залишатися на самоті, має велику потребу в компанії.

Ільдар в любові і роботіНезалежний характер молодої людини буде сильно заважати йому на перших порах побудови відносин з протилежною статтю. Спочатку сприймає шлюб як посягання на особисту свободу, але з роками усвідомлює всю важливість підтримки близьких і тепла домашнього вогнища, тим більше, якщо партнерка зможе «заслужити» його повагу і довіру. В цьому випадку Ільдар «розіб'ється в коржик» для сім'ї, буде присвячувати весь вільний час дружині і дітям. Привітний господар, в будинку якого постійно збираються гості: друзі, батьки, знайомі, родичі та ін. Він усім намагається приділити увагу і допомогти.

Ільдар може домогтися успіху практично в будь-якій обраній ним сфері діяльності, особливо, якщо за спиною стоятиме терплячий наставник або радник, завжди готовий підставити своє плече. Ільдар воліє конкретику і грунтовність, не любить викручуватися і «заводити раку за камінь». Цінує час, як своє, так і партнерів.Глибоке аналітичне мислення і жива уява дозволяють Ільдар з успіхом реалізувати себе в психології, педагогіці і дипломатії. З чоловіки з таким ім'ям може вийти успішний бізнесмен, лікар, інженер, фермер або архітектор. Планета-покровитель - Юпітер. Камені-талісмани - аметист і рубін.