Яке значення імені Олена

Витоки імені Олена йдуть глибоко в грецьку культуру, де воно носило значення - «світла», «блискуча», а також «обрана». Вважається, що ім'я Олена походить від імені давньогрецького бога Геліоса, заступника Сонця. До Росії ім'я Олена прийшло з моментом прийняття християнства і набуло широкого поширення.

Форма імені Олена


Прийнято вважати, що Олена є зменшувально формою імені Олена. Однак сьогодні це вже два самостійних імені, поряд з ім'ям Олена, яка також може бути повною формою імені.


Олена в дитинстві


Дівчинки на ім'я Олена часто ростуть замкнутими, але добродушними. Вони інтуїтивно вибирають собі друзів, намагаючись зблизитися з вихованими і спокійними дітьми. Однак, якщо нанести дитині Олені образу, пам'ятати про неї дівчинка буде довго, а після - обов'язково знайде спосіб поквитатися з недоброзичливцем.


Відносини з батьками у маленькій Олени складаються гладко. Рішення тата і мами Олена не спростовує і беззаперечно їм слід. При цьому батьки не завжди є беззаперечними авторитетами в очах дівчинки. Олени часто знаходять старших товаришів серед вчителів та репетиторів, чия поведінка і спосіб життя намагаються копіювати.


Кар'єра Олени


Навчання Олені дається легко і граючи, оскільки головне якість представниць цього імені - посидючість. Загрозою для успішності може стати те, що дівчинці нічого не варто захопитися якимось хобі - в'язанням, малюванням або танцями на шкоду шкільним урокам. Розставляти пріоритети за дитину Олену доведеться батькам, раз у раз примовляючи: «Лінь раніше Олени народилася».


Олена в дорослому житті


Подорослішавши, Олена перетворюється в витончену і дуже жіночну леді, що володіє природним чуттям до прекрасного і елегантністю. Вирішувати дилему «кар'єра чи сім'я» Олена не поспішає, прагнучи бути успішною на роботі і зразковою дружиною одночасно.


За складом характеру Олена схильна до управлінських посад, уміючи справляється з відповідальністю.