Які симптоми звуження судин головного мозку

Звуження проходять по головному мозку судин стало досить частим фактором прояви різних хвороб. Головною причиною подібного явища вважається атеросклероз артерій.
На стінках артерій, а саме на внутрішній поверхні, утворюються бляшки, поступово розростаються і звужують просвіт цих судин. В результаті знижується подача крові в необхідний орган, що призводить до появи хвороб, пов'язаних з хронічною недостатністю припливу крові до клітин головного мозку.

Зазвичай при звуженні судин часто симптоми списують на перевтому, через що слід звертати особливу увагу не тільки на ці прояви, але ще на інші ознаки, які можуть вказувати на проблему.

Ознаки звуження судинПершими ознаками такого стану у людини можуть стати часті напади головного болю або запаморочення, а також порушення пам'яті і зниження концентрації уваги на якомусь певному занятті.

Подібні перші "дзвіночки" зазвичай з'являються раптово. Таке повинно обов'язково насторожити страждає, оскільки подальше нагнітання патологічних процесів, коли відсутній належний курс лікування, може стати причиною серйозних ускладнень.

При прогресуванні цієї проблеми у хворого починають виникати напади, що призводять до серйозних порушень мозкової діяльності. Для них характерні не тільки раптово виникає різкий біль в області голови, але ще і оніміння м'язових тканин, різка слабкість, яка виникає, як правило, з одного боку тіла.

Крім того, у який страждає на цю недугу може спостерігатися порушення зору, буває навіть його втрата, а також раптова втрата мовної здібності. Часто людині, у якого є така хвороба, притаманні запаморочення і втрата рівноваги. Це може бути причиною частих падінь, наявності «п'яної» ходи.

Необхідність поглиблених дослідженьВарто ще раз підкреслити, що постійне порушення кровотоку до клітин мозку сприяє розвитку хронічної гіпоксії, що призводить до відмирання клітин. В результаті чого з'являється дисциркуляторна енцефалопатія, що супроводжується різними психічними відхиленнями. У таких людей порушується не тільки координація рухів, але ще страждає пам'ять. У деяких випадках може прогресувати недоумство.

Якщо у людини з'явилися симптоми, які вказують на звуження судин, доктор обов'язково дає направлення на проведення поглибленого обстеження.До таких відноситься комп'ютерна томографія, ангіографія, магнітно-резонансні методи дослідження.