Які симптоми мігрені і як її лікувати

Як часто буває, що з ранку виникає різкий головний біль. Багато людей намагаються відразу прийняти таблетку, не думаючи про те, що сильний біль може бути симптомом небезпечного захворювання. Розглянемо, що таке мігрень і як впоратися з цією недугою.

Мігрень - форма головного болю, що відрізняється особливою інтенсивністю. Біль може супроводжуватися іншими симптомами: часто це нудота, блювота, іноді світлобоязнь. Больові відчуття виникають різко і поступово наростають. Напади мігрені можуть бути різними за тривалістю.


У хворого іноді відзначаються порушення мови, випадання поля зору і інші індивідуальні симптоми.


Мігрень виводить людину зі звичного способу життя і може зробити його непрацездатним.


Якщо не проводити профілактику і лікування, то напади будуть виникати часто, хворий буде підлаштовувати своє особисте життя під мігрень. Це може спричинити за собою відмову від улюбленої роботи, спілкування з друзями, занять спортом та інших захоплень.


На сьогоднішній день створені нові лікарські препарати, які сприяють запобіганню нападу мігрені. Лікування включає в себе профілактичні заходи і сучасні способикупірування розвилася хвороби.


До факторів, що призводить до настання нападу, відносяться наступні:  • сильний стрес;

  • вживання алкогольних напоїв;

  • фізичні навантаження;

  • деякі харчові продукти (сири, цитрусові, дріжджі);

  • гормональні порушення в організмі.


Поєднання цих факторів індивідуально для кожної людини.


Дуже часто пацієнти просто переносять біль на ногах, терплять її, не беручи ліків. Це помилкове дію.


Прийом препаратів, купирующих напад, може врятувати людину від мук.


На початку минулого століття ця хвороба вважалася невиліковною. На сьогоднішній день в арсеналі лікарів є сучасні лікарські засоби, і їх легко можна придбати в аптеці. Таким чином, ви зможете уникнути чергового нападу мігрені і не відмовлятися від звичних і улюблених справ.


Пам'ятайте, що купувати лікарські засоби і застосовувати те чи інше лікування можна тільки після консультації з вашим лікарем.