Які прогнози букмекерів на Євро 2012

Фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу 2012 року розпочнеться іграми в чотирьох групах, а потім продовжиться по «олімпійською системою» - чвертьфінальними, півфінальними і фінальним матчами. Букмекерські контори дають прогнози і результату чемпіонату в цілому, і результатів кожного з етапів, і перемог команд в окремих матчах.
Інструкція
1
Букмекери вважають, що вийти з групи A (Польща, Росія, Греція, Чехія) має найбільші шанси наша збірна - поточний коефіцієнт провідної європейської букмекерської контори William Hill на цю подію дорівнює 1,3: 1. Другий командою з майже рівними шансами називають збірні Польщі (3: 1) і Греції (3,3: 1).
2
З групи B (Голландія, Данія, Португалія, Німеччина) з найбільшою ймовірністю повинні потрапити в чвертьфінал команди Німеччини (1,2: 1) і Голландії (1,75: 1). Національні збірні Іспанії та Італії - фаворити групи С (Іспанія, Італія, Ірландія, Хорватія). Їх коефіцієнти в William Hill сьогодні рівні 0,57: 1 і 2,75: 1 відповідно. У групі D (Україна, Франція, Швеція, Англія) букмекери ставлять на Англію (1,63: 1) і Швецію (1,75: 1). Шанси збірної України пройти в наступний етап оцінюються як 4: 1.
3
Найбільш вірогідним вважається, що у фінальному матчі Євро-2012 гратимуть національні команди Іспанії та Німеччини - ймовірність цієї події за версією William Hill складає 7: 1.У другій і третій за ймовірністю фінальних парах теж присутня збірна Іспанії - її зустріч в цій грі зі збірною Голландії оцінюється з коефіцієнтом 12: 1, а з командою Італії - 16: 1. На думку William Hill, якщо Росія зможе потрапити в фінал, найбільш вірогідним суперником її буде команда Голландії - ймовірність цієї події складає 66: 1.
4
На перемогу в чемпіонаті збірної Іспанії букмекери приймають найнижчі ставки - 2,25: 1. Другим найбільш вірогідним претендентом на чемпіонство вважається збірна Німеччини (3: 1). Далі з дуже близькими коефіцієнтами йдуть Голландія (7: 1) і Англія (8: 1). Шанси російської команди отримати золоті медалі чемпіонату Європи оцінюють в 20: 1 (восьма рядок списку), а збірної України - в 40: 1 (дев'ята).
5
Німець з іспанським корінням Маріо Гомес на думку букмекерів повинен стати найрезультативнішим форвардом Євро-2012 - таку ймовірність William Hill оцінює в 8: 1. А чистокровний іспанець Давид Вілья стоїть другим у списку - його шанси складають 9: 1. У трійку входить і голландець Робін Ван Персі (10: 1).