Які ознаки зради

Рідкісна сім'я може похвалитися бездоганною вірністю чоловіка і дружини. Така зворотний бік практично будь-якого романтичного союзу. На шляху колись міцного союзу може стати суперник або суперниця. І тоді безпеку сім'ї може виявитися під загрозою. Обізнаний - значить озброєний. Тому не варто аж надто покладатися на солодке незнання. Іноді зрадника слід притягнути до відповідальності, а для цього потрібно знати ознаки зради.

 

Уявні ознаки зради

Тим, хто підозрює свою другу половинку в зраді, варто бути дуже обережним. Безпідставні підозри можуть істотно зашкодити сімейним відносинам, тому так важливо знати, які ознаки зради є уявними.

Найпоширенішими уявними ознаками зради є:

  • різке зниження статевого потягу;
  • підвищена дратівливість;
  • скритність.

Всі ці ознаки об'єднує те, що кожен з них може спровокувати безліч факторів. Якщо чоловік або дружина раптом перестали цікавитися сексом, це може бути пов'язано з великою втомою, емоційними проблемами на роботі і елементарними фінансовими негараздами. І це не кажучи про проблеми зі здоров'ям.

Підвищена дратівливість навряд чи може бути однозначною ознакою зради. Як правило, змінюють чоловіки і зовсім не виявляють якогось невдоволення по відношенню до дружини, щоб заповнити перед нею свою провину.

Скритність також може бути пов'язана з безліччю причин. І зрада - далеко не найочевидніше.

Ознаки зради чоловіка

Прикмети зради чітко поділяються за гендерною ознакою. Чоловіки інакше відносяться до свого сімейного місії, тому в разі інтрижки на стороні його поведінка буде особливим.

Змінює чоловіка завжди видає кардинальна зміна ставлення до свого зовнішнього вигляду. Якщо чоловік раптом став стежити за обсягом своєї талії, сів на дієту або різко зайнявся спортом - ймовірно йому хочеться стати привабливим для кого-то.

Те ж стосується і гардероба. Замість старої фланелевою сорочки чоловік раптом став надягати стильні приталені костюми? Мабуть, він став прискіпливіше ставитися до свого зовнішнього вигляду або спеціально намагається бути привабливішим для кого-то конкретного.

Чоловік раніше чистив зуби зі скандалом, а тепер став педантичним маніяком гігієни? Можливо, все це він робить для кого-то.

Ще одна ознака чоловічої зради - раптові знаки уваги по відношенню до дружини. Це можуть бути квіти «просто так», комплект нового білизни або зовсім новий запах туалетної води. Що змінює чоловік часто мучиться почуттям види перед своєї благовірної, тому прагне максимально компенсувати свою поведінку подарунками та знаками уваги. До слова, подарунки часто несуть в собі тінь фатальний зрадниці. Білизна точь-в-точь як у неї, духи з багатим квітковим ароматом. Якщо подарунки раптом перестали відповідати смакам дружини, а навпаки - стали проявляти стиль іншої жінки, це привід придивитися до поведінки чоловіка.

Ознаки зради дружини

Відносини жінок до зрад зовсім інше. Представниці прекрасної статі, маючи інтрижку на стороні, завжди намагаються бути найуважнішими дружинами для своїх чоловіків.

Тому, якщо дружина раптом ні з того, ні з сього почала проявляти надмірну турботу про чоловіка, недоречно говорити компліменти і в цілому грати на марнославстві, слід придивитися до її поведінки. Не виключено, що так жінка просто хоче відвести очі від свого гріха на стороні.

Ще один явний ознака - постійне порівняння поведінки і звичок чоловіка з тим, як поводяться подружжя подруг. «А ось у Маші чоловік заробляє в три рази більше, ніж ти.Ось це я розумію чоловік », - якщо подібними фразами починається щоранку, ймовірно дружина перестала бачити у своєму чоловікові опору і вже пригледіла собі кого-то краще.

Мабуть, самий явна ознака жіночої зради - з'являються дорогі подарунки. Їх часто списують на презенти від друзів і батьків. Дружини, як правило, дуже акуратні, і розсекретити прикриття буде складно - ймовірно знайомі вже оповіщені в обман і не видадуть зрадницю дружину.

Раптом з'являється трудоголізм - це ще один явний ознака зради. Якщо робота дружини раніше не особливо її захоплювало, а останнім часом переробок і змін у вихідні стає все більше і більше, велика ймовірність, що причиною такого завзяття є аж ніяк не кар'єрні досягнення, а легка інтрижка.