Зоряні секрети успіху: Джеймс Кемерон

Тридцять років тому син інженера і медсестри дебютував з фільмом «Термінатор». Сьогодні Джеймс Кемерон - один з найуспішніших кінорежисерів в світі. Його «Титанік» і «Аватар» разом зібрали в прокаті майже п'ять мільярдів доларів. НЛП-моделювання по логічним рівням допомагає зрозуміти і, при бажанні, відтворити патерни мислення і поведінки, які звели Джеймса Кемерона на олімп слави.
  • Внутрішня свобода при визначенні мети. Творча сміливість на стадії початкового планування. Логічний рівень ідентичності і місії.
  • Максимальна зосередженість на поточному етапі проекту, будь то написання сценарію, пошук фінансування, промо-інтерв'ю або безпосередньо знімальний процес. Тут задіяні рівні поведінки, навичок і переконань.

              

  • Сприйняття грошей як засобу, а не мети. На першому місці для Кемерона завжди фільм як об'єкт мистецтва. Рівні цінностей, ідентичності і місії.
  • Гранична концентрація протягом робочого періоду. Джеймс Кемерон переконаний, що для досягнення успіху в будь-якій професії слід чинити, як спортсмени, - бути зібраними і максимально викладатися в кожній грі.В контексті НЛП-моделювання для більшості тут були б задіяні рівні поведінки і навичок, але для Кемерона і інших надзвичайно успішних людей така стратегія є частиною особистості і, швидше за все, мова йде про рівень ідентичності.

                 

  • Високі показники особистої енергії. Письменник Орсон Скотт Кард, спостерігаючи роботу режисера на знімальному майданчику, назвав його «колесом в пеклі».
  • Цілеспрямованість і наполегливість у досягненні мети.
  • Чудові лідерські якості та ефективну співпрацю з командою. Джеймс Кемерон пред'являє високі вимоги, як до себе, так і до людей, з якими працює. Він наймає найкращих інженерів і технічних фахівців від кіновиробництва, і при цьому володіє безпомилковим чуттям при виборі акторів на головні ролі. Логічні рівні здібностей, поведінки та ідентичності.
  • Пристрасть в рівній мірі до наукових досліджень і творчості. Саме це забезпечує унікальний художній і технологічний рівень кінопроектів Джеймса Кемерона.