Телефонуйте більше: зв'язок з вигодою в будь-якій частині світу!

Користуватися послугами рідної компанії, виїжджаючи за кордон, накладно. Автоматично ви потрапляєте в зону роумінгу, коли послуги стільникового зв'язку надаються ще й мережею закордонного оператора. Ціни на дзвінки при цьому злітають: потрібно платити і своїм, і чужим.Тим, у кого є ноутбук або смартфон, досить встановити програму Skype, знайти місце, де є вільний доступ в інтернет, - і безкоштовно телефонуйте по всьому світу. Головне, щоб у вашого абонента теж була така програма. І зі звичайними телефонами зв'язатися дешево.

Як варіант, можна придбати місцеву сім-карту. Цей вид зв'язку дешевий, адже, купуючи туристичну сім-карту, ви робите передоплату хвилин / смс у найдешевшого зарубіжного оператора. При цьому ви не залежите від інтернету, можете зберегти свій номер, а дзвінки обійдуться близько 2 центів.

Якщо не бажаєте купувати сім-карту і везти з собою ноутбук, спробуйте інший спосіб заощадити. При в'їзді в країну відключіть в налаштуваннях автоматичний вибір оператора. А потім вручну підключіться до зарубіжного оператору з найнижчими тарифами. Правда, дізнатися, чиї послуги дешевші, треба заздалегідь у своїй телефонній компанії.

Старий перевірений спосіб: приїхавши в чужу країну, купите в кіоску чи магазині місцеву сім-карту. Це дійсно вигідно: за дзвінки додому платите в рази менше, ніж якби залишалися в роумінгу. Але новий номер доведеться повідомити близьким, а це затратно. До того ж за вхідні дзвінки буде платити абонент з Росії, і це дорого.