Зірковий стиль: зачіски Ніна Добрев

У сучасному кінематографі Ніна Добрев стала яскравою зіркою, навіть своєрідною іконою стилю для своїх шанувальників. Вона з самого дитинства займалася танцями, художньою гімнастикою, музикою. Представляла Канаду на змаганнях. Болгарська актриса набула великої популярності не тільки в США, тепер завдяки серіалу «Щоденники вампіра» вона популярна по всьому світу. Її появи на публіці не залишаються непоміченими - дівчина завжди виглядає стильно, поєднуючи різноманітні зачіски і відмінний смак в одязі.

Зачіски Ніна Добрев для повсякденності

Волосся у дівчини дуже красиві, довгі, завжди виглядають доглянутим. У повсякденності улюбленими зачісками Ніни стали розпущене волосся, хвости і пучки без зайвої укладання - вони прекрасно доповнюють простий вуличний стиль - casual. Дівчина намагається особливо не виділятися з загальної маси, вона підкреслює, що в повсякденному житті комфорт у неї стоїть на першому місці.

Зачіски Ніна Добрев для світських заходів

На зйомках, прийомах, прес-конференціях актриса виглядає ідеально, з'являючись в шикарних вбраннях і з класичними укладаннями. Оригінальні зачіски Ніни гідні наслідування - продумані образи знаменитості відрізняються ефектністю і оригінальністю.На актрисі найбільш часто можна побачити зачіски з косами або хитромудрі укладання з романтичними локонами, які їй дуже йдуть.

волосся актриси

Ніні неймовірно йде темно-каштановий колір волосся. Багато шанувальників ворожать - а натуральний він? Адже на всіх знімках волосся Ніни майже однакового кольору.

Варто відзначити, що ніхто не бачив Ніну з коротким волоссям. Дівчина завжди ретельно стежить за зовнішністю, береже своє довге волосся - це краща прикраса зірки.

Сама універсальна і улюблена зачіска болгарської актриси - звичайна коса, така укладка добре підходить і для світських прийомів, і для вечірок, побачень, прогулянок, занять фітнесом. До речі, в цьому сезоні коси вважаються особливо популярними.

Хоча Ніна з будь-якою зачіскою залишається жіночною, елегантною, стильною, будучи прикладом красивою і успішною леді, яка при цьому не боїться експериментів над своїм стилем.