Зонування простору кімнати декоративною перегородкою

Не завжди планування кімнат подобається власникам квартир і будинків. Щоб змінити вільний простір великої кімнати, можна використовувати легкі декоративні перегородки. Як же вони будуть виглядати і з якого матеріалу їх зробити?

Який матеріал використовують

Для виготовлення декоративних перегородок використовують легкі матеріали, такі як гіпсокартон, фанеру, дошки, дерев'яну вагонку, тоноване скло, живі рослини, що в'ються, папірусова папір або ж вітражне скло. При виготовленні декоративних перегородок не використовують такий важкий матеріал, як цегла і піноблоки.

Форми декоративних перегородок

Так як будь-яка перегородка призначена для поділу великого простору кімнати на окремі зони, то вони можуть бути виконані в різних варіантах і з будь-якого матеріалу, все залежить від того, де буде поділятися кімната.

Перегородка між кухнею та обідньою зоною

Щоб було зручно господині, велику кухню можна розділити на дві зони - місце, де буде готуватися їжа і обідню частина. Зазвичай це робиться у вигляді барної стійки, яка однією своєю торцевою частиною стикається зі стіною, а друга торцева частина може бути виконана як закінчена модель або ж у вигляді стовпа квадратної або округлої форми.Частина стовпа з боку вітальні може бути облицьована декоративною штукатуркою або ж забарвлена, але оригінально буде виглядати і обробка з натурального або штучного каменю. А з боку кухні в стовп можуть бути вмонтовані висувні ящики для дрібної кухонного начиння. У барну стійку з боку кухні також можна встановити кухонні шафки, що створює більш комфортну обстановку для господині, так як вона туди може поставити каструлі і сковорідки, а також сипучі продукти. Обробку барної стійки виконують такого ж кольору, як і стіни.

Декоративна перегородка між особистим кабінетом і вітальнею

Зазвичай вітальню кімнату зонируют для того, щоб виділити місце для особистого кабінету. Але щоб зберегти легкість простору кімнати, дану перегородку роблять у вигляді легкого декору в інтер'єрі. Ця перегородка може бути виконана у вигляді арки, зведення якої облицьований деревом з декоративною різьбою і оздоблення арки плавно переходить в декоративну стіну, виконану у вигляді наскрізних осередків, різного розміру, які з'єднані між собою у вигляді поличок. Наскрізні полички дозволяють проникати природного світла вглиб вітальні, що створює комфортну обстановку.На полички можна поставити книги, декоративні вази або статуетки, а також зрідка кімнатні живі квіти. Також в таку декоративну стінку можна вмонтувати акваріум з екзотичними рибками.