Маленькі чоловічі секрети

У всі часи вважається, що у жінок багато секретів: як виглядати красивою, як довго залишатися молодою, як залучити чоловіка і т.д. Ці знання дозволяють жінці стати більш привабливою для протилежної статі. Але як же чоловіки? Адже вони теж мають право на певні хитрощі.

Чоловіки дуже часто обманюють

Чоловіки набагато частіше обманюють своїх других половинок, ніж жінки. Обумовлено це тим, що жінки постійно чекають від свого героя «подвигів», це просто необхідно їм для того, щоб любити і поважати свого чоловіка. Великих успіхів швидко досягти дуже складно, тому щоб викликати захоплення, чоловікам доводиться, трохи прикрасити свої вчинки. Чоловік же більш схильний приймати жінку такою, яка вона є, тому дівчата обманюють рідше.

докори

Найбільше чоловіки не люблять жіночі докори і образи. Він не розуміє, чому жінка загострює увагу саме на його промахи, і не говорить про його позитивних вчинках. Так само для нього залишається незрозумілим вимоги до нього. Зазвичай жінки говорять дуже розпливчасто: «Мало уваги, тепла і т.д.» Для чоловіків ці слова нічого не значать, вони розуміють конкретику, їм потрібно чітко пояснювати свої бажання. Вони повинні точно знати, що від них хочуть.В іншому випадку вони замикаються в собі і перестають діяти взагалі, так як жіноча критика відбиває у них все бажання намагатися навіть заради коханої дівчини.

Перший у всьому

Чоловікам просто необхідно знати, що він головний, що він переможець. Якщо він відчуває, що жінка його пригнічує, він буде намагатися швидше покинути її. Якщо в родині жінка заробляє в рази більше або поводиться як «мужик у спідниці», чоловікові буде некомфортно, і він швидше за проміняє успішну леді, на милу домогосподарку. Тому не забувайте хвалити свого чоловіка, пам'ятайте, що для нього дуже важлива ваша оцінка, частіше говорите, що він не замінимо, і ви без нього не впораєтеся.

Знання цих невеликих чоловічих секретів дозволить жінці більш гармонійно спілкуватися зі своїм чоловіком. Розумійте і любите чоловіків, вони дадуть відповідь вам взаємністю.