Маленькі кухні в прованському стилі

Людям давно вже за смаком сільські інтер'єри, навіть в квартирах тепер нерідко можна зустріти стиль кантрі або відомий прованс. Безумовно, в багатоповерховому будинку набагато складніше відтворити такий стиль. Тим більше часто приміщення в міських квартирах не хваляться простором. Особливого підходу від вас вимагатиме небальная кухня в стилі прованс.

Ви вирішили відтворити в маленькій кухні затишний стиль прованс, з чого ж почати? Спершу розглянемо стать: він краще обробити керамогранітом, кахельною плиткою або деревом. Для тих, хто любить штучні матеріали, можна вибрати імітацію натурального покриття, зараз на будівельних ринках багатий вибір підлогових покриттів.

А ось стіни на кухні в стилі прованс можуть обмежитися побілкою або фактурною штукатуркою, але за умови, що вони спочатку в нормальному стані (більш менш рівні, без помітних щілин і т.д.). Відмінно виглядатимуть рельєфні шпалери з їх фарбуванням в будь-який пастельний колір.

Робоча поверхня: тут для її облицювання підійде кольорова мозаїка або цегла. У Провансі допустимо використовувати грубу фактуру, адже він відноситься до сільського стилю, в якому мало надмірної химерності або вишуканості.

Не можна обійти стороною і стелі.У стилі прованс стелі найчастіше прикрашають темними балками, звичайно, для маленької кухні - це не варіант. Так що можна обмежитися штукатуркою поверхні.

На кухні в прованському стилі дещо безглуздо виглядають нинішні ультрамодні витяжки, краще купити витяжний ковпак, який вже точно впишеться в створюваний сільський інтер'єр кухні.

Меблі вибирайте з дерева, вона повинна бути штучно зістарені або вже створена в стилі старих моделей.

Не забувайте про дрібниці: прованська кухня повинна бути насичена аксесуарами, що підкреслюють стиль. Стіни прикрасьте писаними тарілочками, поставте порцелянові набори, купіть мідний посуд.

Прованс - це красивий край альпійських лугів і зелені. Поставте вази з квітами або горщики з сухоцвітом, а на стінах розвісьте натюрморти або морські пейзажі. Старі настінні годинники теж впишуться в стиль прованс на маленькій кухні.