Маленькі хитрощі для утеплення квартири

Незважаючи на опалення, взимку ви проте замерзає? Тоді скористайтеся кількома простими хитрощами з утеплення квартири або приватного будинку, які майже не зажадають матеріальних витрат!

1. Впустіть у дім сонце! Якщо ви живете в сонячної квартирі, не забудьте, йдучи на роботу, розсунути штори і підняти жалюзі - приміщення досить прогріється за день. Після заходу сонця штори бажано негайно закрити, щоб зберегти тепло.

2. Перевірте вікна.Ще до настання холодів досліджуйте склопакети: чи немає щілин, через які в кімнату будуть вриватися протяги? Якщо такі були виявлені, прогуляйтеся до найближчого Будмаркет за спеціальним гелем (рідким пластиком або силіконом), яким слід закласти щілини.

3. Ще одне призначення пакувальної плівки.Пакувальна плівка з бульбашками повітря не тільки захищає тендітні предмети, а й служить прекрасним утеплювачем! Відріжте необхідний за розміром шматок і просто притисніть до попередньо зволоженому склу!

4. Перестаньте опалювати вулицю.Оберніть шматок картону фольгою і поставте за радіатором. Таким чином ви значно скоротите тепловтрати!

5.Не забудьте про димоході ...Якщо ви живете в приватному будинку, не забудьте перекрити його, щоб запобігти втраті тепла.

6 ... а також про бойлері!Обернувши його старими ковдрами, ви скоротите тепловтрати приблизно на 10%.

7. Не забудьте про себе, коханих! Купіть красивий і теплий домашній костюм, такий, щоб вам було комфортно в ньому перебувати. І вам будуть не страшні навіть найсуворіші холоду!