Маленька в'язана метелик гачком

Симпатична мініатюрна в'язана метелик стане відмінним оздоблювальним елементом для будь-якого вироби. Таким символом, наприклад, можна прикрасити дитячий одяг. Зазвичай метелики в'яжуться гачком. Вони можуть відрізнятися обраним орнаментом і кольором.

Простий спосіб виготовлення в'язаного метеликиДля виготовлення такого оздоблювального елементу, як в'язана метелик, буде потрібно гачок. Звичайно, можна пов'язати її і спицями, але це буде набагато складніше. Найпростішу метелика можна зробити при використанні каркаса з тонкою і гнучкою дроту. Ви можете надати їй саме таку форму, яка вам подобається найбільше. В результаті вийде досить-таки стійке виріб з загостреними або круглими крильцями. Не забудьте про вусики і тулуб.

Спробуйте зробити з дроту чотири петельки. При цьому дві петельки повинні бути трохи більше за інших. Потім можна обв'язати дріт різнокольоровими нитками. Якщо такий варіант вас не влаштовує, виконайте ажурну в'язку зовнішнього краю дроту.

В'язана метелик без каркасаЦілком можливо, що метелик на дротовому каркасі постане перед вами цікавою.В принципі можна пов'язати її гачком за спеціальною схемою, а потім прикрасити для додання більш стійкої форми.

Отже, для початку наберіть дев'ять повітряних петель ланцюжка і замкніть їх в коло. Потім пров'яжіть для підйому три повітряні петлі і виконайте сім стовпчиків з накидом. Після цього знову зробіть три повітряні петлі і пров'яжіть десять стовпчиків з накидом.
Далі потрібно діяти строго за інструкцією. Пров'яжіть два стовпчики з накидом і наберіть чотири повітряні петлі. На підставі одну петлю необхідно пропустити і зв'язати в наступну петлю по два стобік з накидом і двома накидами. В результаті у вас повинно залишитися чотири петлі підстави. Пров'яжіть в ці петлі чотири стовпчики з одним накидом.

У наступні три петлі пров'яжіть три стовпчики без накиду. Потім дійте за такою ж схемою, зменшуючи кількість стовпчиків до одного. Після завершення в'язання стовпчиків зробіть повітряну петлю і пров'яжіть напівстовпчик. При цьому необхідно захопити чотири повітряні петлі і трохи їх притримати. Зробіть ще одну повітряну петлю і стовпчик без накиду. В останні петлі слід провязать п'ять стовпчиків - два з накидом, два без накиду і один без накиду.Одна половинка метелики майже готова. Залишається тільки знову зробити три повітряні петлі, а потім провязать шість стовпчиків (два з двома накидами і чотири з одним накидом) і напівстовпчик.

Друга половинка метелики в'яжеться за аналогічною схемою. Для створення тулуба наберіть п'ять петель і пров'яжіть чотири повітряні петлі і один стовпчик. Потім зробіть ще три петлі і стовпчик без накиду. Ось власне і все. Залишилося тільки пришити крила до тулуба метелики і оформити вусики.