Макіяж до синього сукні

Одяг та аксесуари синього кольору - це прекрасний вибір для створення яскравого і незабутнього образу. Даний відтінок не дратує і не напружує, він спокійний, чистий і прохолодний, саме тому сині наряди ідеально підходять як для вечірніх виходів, так і для денних. Мінус убрань синього кольору тільки в тому, що до них дуже складно підібрати аксесуари і макіяж відповідних відтінків. У цій статті ми розглянемо макіяж до синього сукні.

Підбираємо макіяж до синього сукні в залежності від кольору очей

Якщо очі карого, оливкової або золотистого кольору, то в цьому випадку краще всього вибрати тіні бежевого, сірого або світло-коричневого тону, але обов'язково додати до зовнішнього або внутрішнього куточка ока трохи синяви. Непогано в даному випадку буде виглядати тонка лінія тіней небесного кольору по нижньому століттю.

Якщо очі мають холодний відтінок, наприклад сірий, сіро-блакитний, фіалковий, то в цьому випадку додавати тіні з синім пігментом непотрібно. Чудово буде виглядати макіяж з тінями теплою колірної гами: коричневої, бежевій, медової і т. Д. Варто пам'ятати, що надлишок синього пігменту при "холодних" очах - це груба помилка.У цьому випадку особа виглядає нездоровим, а образ в цілому - без смаку.

Якщо очі мають явний зелений відлив, то в цьому випадку ідеальне рішення - тіні нюдових квітів.

Що стосується кольору підводки, то тут особливих обмежень немає, можна використовувати підводку хоч чорного, хоч коричневого, хоч сірого кольору, головне, щоб вона підходила до кольору шкіри і волосся конкретної дівчини.

Підбираємо макіяж до синього сукні в залежності від тону шкіри

Якщо шкіра дуже світла (колір слонової кістки), то в якості базових найкраще використовувати тіні білих і сірих тонів. При цьому до очей теплою колірної гами можна додати трохи блакитного пігменту. Ідеальний колір помади - світло-рожевий.

Якщо шкіра має середній тон, то в якості основи можна використовувати тіні бежевих і коричневих відтінків. Колір помади в цьому випадку повинен максимально нагадувати колір губ.

При смаглявою шкірі перевагу слід віддати тіням бронзового і темно-коричневого кольору, а помаді - пурпурного або сливового.