Макіяж до леопардовому плаття

Якщо у вас в гардеробі є сукня «звірячої» забарвлення, вам не позичати сміливості і рішучості. Наряди з леопардовим принтом зобов'язують стежити за фігурою, грамотно підбирати стиль мейк-апу. Останній зобов'язаний бути яскравим і зухвалим, як і сам наряд. Інакше помічено буде лише плаття, а не його носій.

Отже, створення вечірнього макіяжу до леопардовому плаття починається з нанесення основи - вона повинна бути на пару тонів темніше вашого природного кольору шкіри.Оптимальний варіант - це тональний крем щільної фактури з приємним бронзовим відтінком, що гармоніює з леопардовим візерунком на плаття. Якщо ж у вас засмагле личко, то замість крему візьміть напівпрозору пудру - нанесіть її на легкий флюїд.

Виходячи від кольору принта треба вибирати гаму мейк-апу. Леопардовий принт може бути виконаний в жовтих, коричневих або чорно-білих тонах. Якщо принт коричневий, то вибирайте тону для макіяжу теж коричневі, а для двох інших варіантів - рожеві і коралові.

Макіяж очей під плаття з леопардовим принтом виконуйте з акцентом на очах. Обробіть брови - вони повинні бути доглянутими. На лініях росту вій акуратно прорисуйте коричневі або чорні стрілки, потім нанесіть глянцеві тіні насиченого бронзового, графітового або шоколадного кольору.

Якщо плаття чорно-біле, то будуть надзвичайно виглядати срібні шовковисте тіні. До жовто-коричневої забарвленням підходять золоті відтінки тіней. Крім того, для леопардового наряду підійде техніка «смокі айс».

Головне правило - профарбовують вії декількома шарами якісної туші! А помаду для губ виберіть насичену, темну, спокусливу, щоб губи теж не залишилися непоміченими.