Макіяж і окуляри

Можна візуально збільшити або зменшити очі в залежності від того, які окуляри ви носите. В результаті ви будете чудові!

Відкритий взляд за рахунок світлих тонів


Через скельця окулярів при короткозорості очі здаються менше, ніж насправді. Причому цей візуальний ефект тим помітніше, чим гірше зір. Однак макіяж в світлих тонах допоможе легко вирішити цю проблему.


Фарбуємо: нанесіть на рухому повіку тіні білого, світло-рожевого або бежевого відтінку і розтушуйте у напрямку до брів. Зовнішні куточки очей виділіть трохи більше темним коричневим кольором. При бажанні можна намалювати стрілки - але тільки коричневим або сірим олівцем.


Для тих хто носить лінзи


Лінзи завжди слід надягати перед тим, як ви приступите до макіяжу. Тоді тіні точно не потраплять під лінзи і не створять відчуття діскомфрта. Тим, хто носить лінзи краще користуватися кремовими тінями. Також при наявності лінз важливо вміти м'яко наносити тіні і підводити очі. Адже, якщо ви сильно натиснете крандашом на око, лінза може сповзти. Туш краще використовувати для чутливих очей. Так ви уникнете роздратування і почервоніння.


Зменшуємо очі за допомогою матових тіней


У дам, які страждають сильною далекозорістю, лінзи окулярів візуально збільшують очі, створюючи ефект вирячені. Нейтралізувати цей не приємний ефект допоможуть матові тіні. Для цього нанесіть тіні на рухому повіку, рухаючись від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Ні в якому разі не виходьте за складку. Потім обведіть очі чорним олівцем або рідким підведенням зверху і знизу, але внизу робіть підводку на внутрішній частині століття. Це допоможе зробити очі візуально менше.


вії


Туш необхідна для завершення будь-якого макіяжу очей. Але і тут діють різні правила для короткозорих і далекозорих. Перші можуть щедро фарбувати свої вії, а дамам з далекозорістю, навпаки, з тушшю слід бути гранично обережними. Вибирайте подовжує туш з пензликом розділяє вії і фарбуйте в один шар. Пам'ятайте, будь-які грудочки ваші лінзи збільшать у сто крат.