Макіяж очей без помилок

Очі це найважливіший елемент на нашому обличчі. В першу чергу люди при розмові звертають увагу на очі, тому навчитися робити макіяж очей без помилок - це святий обов'язок будь-якої дівчини.
Вам знадобиться
  • - консилер
  • - пудра
  • - тіні
  • - олівець
  • - туш
Інструкція
1
Прибираємо синці під очима. Замаскувати природні синяки під очима можна спеціальним коректором або консилером. Колір консілера буває різний, вибирайте під тон своєї шкіри. Потім можна припудрити нижні і верхнє веко.Тогда тіні на очі будуть лягати рівно і добре триматися. Якщо ви не замаскували синці під очима, тоді можете особливо не намагатися над макіяжем очей, ефект буде вже зовсім не той.
2
Наносимо тіні. Як правило, дівчата вибирають тіні під колір очей, а це не верно.Тені не повинні збігатися з кольором очей на 100% .Тені повинні виділяти яскравість ваших очей, а не зливатися з ними. Чи не підбирайте тіні з великими блискітками, вони виглядають вульгарно на очах, якщо звичайно це не новорічний макіяж.
Використовуйте два відтінки тіней (світлі і темні) для виділення очі. Якщо ви наносите тільки темну тінь навколо ока, тоді буде ефект темних плям.Якщо хочете використовувати один відтінок тіней на весь очей, нехай це буде нейтральний відтінок.

3
Наносимо олівець. Підводка очі чорним олівцем навколо ока виглядає негарно, ніколи так не робіть! Підводите тонку стрілку на верхньому столітті близько до війкового краю, і обов'язково її закріплюйте темними тенямі.Тогда зрівняється нерівність стрілки і триматися стрілочка буде весь день. Нижні повіку підводити краще не чорний, а сірим, або темно синім олівцем. Підводите зовсім тоненьку лінію на нижньому столітті і закріплюєте тенямі.Стрелку верхню і нижню краще не з'єднувати. Пускаючи очей буде виглядати більш відкритим.
4
Наносимо туш. Туш на очах не повинна висіти ялинковими іграшками. Туші має бути достатньо. Не треба перевантажувати очі тушшю. Подовжите вії і надайте трохи обсягу. Якщо туш наноситися грудочками, значить її пора змінити. Користуйтеся свіжої тушшю, вона додасть вашим віям легкість і довжину.