Макіяж для зелених очей

Глибокий смарагдовий відтінок очей зустрічається не часто, якщо ви володарка таких - вам пощастило, не дарма зеленню очі оспівують поети і письменники. Підкреслити красу чаклунських очей можна за допомогою грамотно зробленого макіяжу.

Колір зеленних очей буває різний - сіро-зелений, коричнево-зелений, синьо-зелений. Зеленоокі красуні можуть користуватися великою палітрою тіней. Особливу увагу треба звернути на коричневі тіні, особливо на шоколадні відтінки. Поєднання коричнево-зелених очей з золотистими і коричневими фарбами роблять очі особливо яскравими.


Візуально збільшать сіро-зелені очі фіолетові тіні, для вечірнього макіяжу підійдуть бузкові з металевим блиском, а вдень цілком доречні світло-фіолетові матові. Червону гаму також не варто залишати без уваги. Коричневі, помаранчеві і рожеві тіні підкреслять колір очей за рахунок контрасту. Можна поетапно зробити такий макіяж: на внутрішньо повіку нанести рожевий колір, далі накласти коричневі тіні, а по нижньому століттю пройтися зеленим. Для вій треба вибрати темно-коричневу туш. Вечірній макіяж чудово виглядає в золотистої і мідної гамі.


Стриманий макіяж в сірих тонах, плюс лінія зеленим олівцем по внутрішній стороні століття змусить погляд засяяти. Не використовуйте тіні, які збігаються за кольором з відтінком очей, це приглушить їх блиск.


Жорстка обведення чорним по всьому контуру зменшує очі, але якщо вони світло-зелені, яскраві і з чистим білком, то такий макіяж виглядає дуже ефектно. Очі в обрамленні густих чорних вій виглядають як смарагд в оправі. Така «бойове розфарбовування» протипоказана власницям маленьких і глибоко посаджених очей, вони зовсім потонуть. Якщо підводка зробила очі вузькими, візьміть ватяну паличку і розтушуйте лінію, цей прийом візуально розкриє очі.