Яку зубну щітку вибрати

Догляд за зубами повинен бути регулярним і ретельним, однак такий догляд неможливий без наявності якісної зубної щітки. Далеко не всі знають про те, як правильно вибрати щітку, і якими принципами при цьому потрібно керуватися.
Інструкція
1
Вибираючи зубну щітку, звертайте увагу на те, яку форму має її чищення головка. Найбільш оптимальним варіантом вважається щітка, головка якої має закруглені кути. Ризик отримання травми слизової при чищенні щіткою з округлою голівкою зводиться до нуля.
2
При виборі щіток віддавайте перевагу тим виробам, щетина яких виконана з синтетичних матеріалів. Натуральні щетинки відрізняються тим, що мають порожнину, всередині якої в процесі чистки зубів накопичуються хвороботворні бактерії. Крім цього, щітки з натуральною щетиною швидше приходять в непридатність.
3
Від розмірів головки зубної щітки залежить число пучків щетини. Дитячі щітки, зазвичай, мають 23 пучка, підліткові - 39. Щітки для дорослих людей можуть мати від 47 до 55 пучків щетини. Виходячи з цього, вибирайте виріб, відповідне саме вашої вікової категорії.
4
Якщо у вас є нерівності в зубних рядах, або ви носите ортодонтичні пристосування, зверніть увагу на такий виріб, як Монопучкова щітка.Така щітка має всього один тонкий пучок щетини, який здатний проникати в будь-які важкодоступні місця, забезпечуючи тим самим, максимально якісну чистку. Монопучкова щітку можна використовувати в комплексі зі звичайною.
5
При виборі зубної щітки, обов'язково вивчіть упаковку товару. На ній повинна бути вказана інформація про ступінь жорсткості щетини. Якщо у вас є захворювання ясен або спостерігається підвищена чутливість слизової, то зупиніть свій вибір на м'якій щітці. Цей же тип вироби рекомендується купувати для дітей. Якщо ви не маєте ніяких захворювань ротової порожнини, купуйте виріб середнього ступеня жорсткості. Жорсткі щітки не варто використовувати без відповідних рекомендацій стоматолога, так як при неправильному застосуванні щітка з жорсткою щетиною може завдати шкоди здоров'ю ротової порожнини.
6
Ультразвукова щітка є найбільш сучасною різновидом пристосувань для догляду за зубами. Крім чищення зубів ця щітка запобігає утворенню зубного каменю і надає лікувально-профілактичну дію на ясна. Таким інструментом можуть користуватися люди,не мають серцево-судинних захворювань. Якщо у вас є проблеми з серцем і судинами, утримайтеся від покупки ультразвукового пристрою.
7
Електрична зубна щітка - це дуже популярне у покупців пристосування для чищення зубів. Вона робить не тільки поступальні, а й обертальні рухи, забезпечуючи максимальну ефективність чищення. Якщо ви не впевнені в тому, що дане пристосування підходить саме вам, проконсультуйтеся з фахівцем. Можливо, він порадить вам використання спеціальних насадок і допоможе визначитися з вибором швидкісного режиму.