Яку рідину потрібно заливати в гідропідсилювач керма

Заміна робочої рідини гідропідсилювача керма - питання, яке стосується багатьох автомобілістів. При самостійному проведенні цієї операції, головне чітко знати, яке масло потрібно купити, і уявляти собі методику його заміни.
Більшість сучасних автомобілів оснащені гідропідсилювачами керма. Це пов'язано з практичністю і зручністю управління машиною, на якій такий механізм встановлений. Сама назва даного вузла автомобіля говорить про те, що його якість його функціонування безпосередньо залежить від чистоти і достатнього рівня масла. Однак, як показує практика, далеко не кожен АТФ підходить для заправки гідропідсилювача. Для нормальної роботи всіх його деталей потрібен індивідуальний підхід до кожної окремої моделі.

Основні різновиди олії для гідропідсилювача


Розрізняють два типи найбільш поширених рідин, призначених для ГУР: Pentosin і Dexron. Перша з них виготовляється в Німеччині. Вона використовується більшістю європейських виробників автомобілів. Другий же варіант воліють східні виробники (Японія, Корея, Китай).

Таке масло зазвичай має червоний колір і часто може застосовуватися як для підсилювача керма, так і для КПП. Рідина Pentosin ж зазвичай зелена і призначена виключно для використання в системі ГУР.Існують масла жовтого забарвлення, однак вони зустрічаються рідко і застосовуються зазвичай для автомобілів марки Mercedes.

За складом розрізняють мінеральні і синтетичні масла. Змішувати їх ні в якому разі не рекомендується. Багато автолюбителів досі ведуть суперечки про те, яке з них краще.

Так як більшість деталей гідропідсилювача виготовлені з гуми, а синтетичні масла хімічно агресивні, вони можуть порушити нормальну роботу системи. Єдиним варіантом, при якому дійсно актуальне застосування таких рідин, є використання Гурова, складові частини яких створені спеціально для виконання своїх функцій в такому середовищі.

Тому, якщо в інструкції конкретно не дозволено застосовувати синтетичне масло, використовуйте тільки мінеральне. Жовті і червоні рідини можна змішувати один з одним. Зелені ж ні з якими іншими не можна. Заборонено і одночасне використання двох різних за складом масел.

інтервали заміни


Час оновлення робочої рідини ГУР може мати відчутні відмінності. Все залежить від її типу і модифікації гідропідсилювача. Зазвичай масло для ГУР бажано міняти приблизно кожні 40-50 км пробігу.Використовувати АТФ потрібно до її потемніння і появи неприємного горілого запаху. Цей параметр допомагає зорієнтуватися, якщо ви втратили лік кілометрам.

Складнощі самостійної заміни


При оновленні масла для ГУР в домашніх умовах необхідно:
- встановити стан і кількість залишилася в системі рідини;
- визначити її тип;
- за допомогою шприца провести відкачування старого масла і заливку нового;
- прокачати систему в стоїть на місці машині (для полегшення повороту керма краще що-небудь підкласти під колеса).

Справність гідропідсилювача безпосередньо залежить від дотримання правил його експлуатації. При правильному використанні він може прослужити довгі роки без необхідності ремонту.