Яку жінку буде любити чоловік

Щастя жінки полягає в тому, щоб бути коханою і самої любити всім серцем. Від того, що дівчина буде домагатися чоловіка, який їй потрібен тільки через гроші або іншої вигоди, вона щасливіша не стане, а рано чи пізно знову відправиться на пошуки своєї любові.
Інструкція
1
Найперше, що потрібно вам зробити перед завоюванням свого обранця, це зрозуміти, наскільки його якості підходять для вашої можливої ​​спільного життя. Не варто гнатися за першим-ліпшим чоловіком, який відкрив перед вами двері або розповів смішний анекдот. Ваш обранець повинен зробити вас щасливою, а інакше всі ваші дії будуть просто втратою часу. Отже, якщо чоловік вам підходить за всіма параметрами, ви повинні запам'ятати список трьох не можна - не можна часто дзвонити, не можна шукати зустрічі, не можна виконувати непосильні для вас прохання. Вам, в першу чергу, потрібно мати почуття власної гідності, за це чоловіки і поважають жінок. Це він повинен вам дзвонити, призначати вам зустрічі та виконувати всі ваші прохання. Тому доведіть свій зовнішній вигляд до досконалості, займіться фігурою, робіть кожен день макіяж і укладку, на той випадок, якщо раптом ви випадково зустрінетеся. У вашому погляді не повинно бути туги і смутку, а тільки чуттєвість і прихована сексуальність.
2
Після проведеної роботи над своїм зовнішнім виглядом, ви повинні пошукати загальні між вами інтереси. Може бути, він ходить на курси танців або в спортзал, або у вас є спільні друзі. У розмові з вподобаним вам представником сильної статі постарайтеся дізнатися про його інтереси і погляди на життя. Покажіть йому, наскільки вам цікаві його захоплення, і як би ви хотіли, щоб вас, наприклад, взяли з собою в більярд або на риболовлю.
3
Чоловіки люблять, коли їх хвалять, тому не забувайте захоплюватися результатами його роботи або зовнішнім виглядом. Звичайно, лестощі повинна бути прикрита і сказана тільки у відповідному місці. Будь-яка Незрозумілий нещирість може викликати негатив з боку хлопця.
4
Як тільки ви зрозуміли, що зацікавили чоловіка, вам необхідно відразу показати, що ви самі гідні захоплення, і вами цікавляться представники сильної статі. Поки він вам не дав ясно зрозуміти, що хоче, щоб ви стали його дівчиною, сміливо приймайте при ньому пропозиції потанцювати і інші знаки уваги. Нехай трохи поревнует, швидше за все, це стане поштовхом до негайних дій. Підійдуть також виверти по типу подарованих квітів, дзвінків від чоловіків, проведених вечорів в компанії друзів.
5
Коли ви помітите, що чоловік вже серйозно вами зацікавився, влаштуйте випадкову зустріч або попросіть його про який-небудь допомоги. Наприклад, нехай врятує вас від нав'язливого залицяльника або допоможе донести важкі папки в кабінет. Дайте йому можливість проявити себе як сильного і мужнього хлопця, і він зрозуміє, що ви саме та жінка, яку він зможе полюбити.