Яку заставку поставити на телефон, щоб вона приносила удачу

Важко уявити людину, у якого немає мобільного телефону. Цю річ люди весь час тримають при собі, і вона вбирає в себе енергію свого власника. За допомогою простих прийомів можна звернути телефон собі на користь, щоб він став для вас своєрідним талісманом і оберегом. Заставка, яка стоїть на головному екрані вашого мобільного телефону, допоможе у виконанні заповітних бажань. Ви дивіться на неї по багато разів за день і програмуйте себе на успіх.

Заставки, здатні залучити любов


Поставте на заставку одне або два золотих сердечка. Одна умова: сердечка повинні бути рівними і гладкими, ніяких гострих кутів і стріл.


Хорошим талісманом на успіх в сердечних справах може стати заставки з символами чоловічого і жіночого начала, воркующие голубки і пара лебедів. Уникайте похмурих, сумних тонів, і успіх на серцевому фронті не змусить себе довго чекати.


Заставки на матеріальне процвітання


Тут прекрасно підійдуть монети, гаманці, золоті злитки або грошові мішечки. Однак уникайте зображень з розсипаними монетами, купюрами, м'ятими і рваними банкнотами, наскільки ефектно вони б не виглядали.


Для тих, хто прагне просунутися по кар'єрних сходах або отримати довгоочікуване підвищення, рекомендується поставити на заставку картинки, які безпосередньо пов'язані зі сферою вашої професійної діяльності.


Заставки, що допомагають позбутися від самотності


Одиноким і невпевненим в собі людям, можна поставити на заставку фігурки тварин і людей. Ці символи допоможуть позбутися від гнітючих комплексів і знайти нових друзів. Не потрібно ставити зображення агресивних і диких тварин. Кошенята, дельфіни, щенята і качечки - оптимальний варіант.


Заставки, що допомагають впоратися з проблемами здоров'я


В цьому випадку прекрасно підійдуть картинки із зображенням квітучого потужного дерева, квітки або стиглого плода. Ідеальна заставка - стигле яблуко, яке здавна символізує життєву енергію і силу.


Яких заставок краще уникати


Не рекомендується ставити на заставку еротичні сцени і зображення знаменитостей. Ви витісняєте вашу реальне життя і перекриває канал позитивної енергії, замінюючи її на світ ваших власних фантазій і ілюзій.


Сцени насильства і агресії притягують негатив, а зображення алкогольних напоїв - затуманюють свідомість і заважають тверезо і тверезо міркувати.


Зображення демонів і монстрів також можуть принести в життя величезний негатив, тому подібні заставки краще все ж не ставити.