Яку сумку носити з шубою

Жіноча сумочка - незамінний аксесуар, без якого не може обійтися жодна представниця прекрасної статі. В даний час на полицях магазинів наданий величезний асортимент сумок, і часом зовсім непросто підібрати для себе відповідне виріб, який би не тільки подобалося зовні, але і поєднувалося з одним або кількома предметами верхнього одягу, наприклад, з шубкою.

При виборі підходящої сумки до шубі в першу чергу необхідно звернути увагу на довжину ремінця. Найбільш оптимальний варіант - аксесуар з короткими ручками, який можна носити в руці. Природно, якщо подібні аксесуари вам не подобаються, то ви завжди можете придбати модель з довгими ремінцями і носити її на плечі, проте пам'ятайте, що ремінцем ви можете зіпсувати якість хутра на шубці, та й більшість примірників шуб мають об'ємні плечі і носити сумку буває просто незручно (ремінець зісковзує).

Також при виборі сумки варто звернути увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Найбільш гармонійно з шубкою виглядають варіанти, виконані зі шкіри або замші. Пам'ятайте, моделі з штучних матеріалів в комплекті з шубою викличуть дисонанс у оточуючих. Що ж стосується моделей, які можна носити шубою, то тут є з чого вибрати.

До класичної шубі підійдуть багато екземплярів, причому як лаконічні аксесуари, так і варіанти, отдекоріровать оригінальною фурнітурою або будь-якими іншими не надто химерними деталями. До короткої шубі, особливо якщо ви створюєте вечірній образ, можна підібрати витончений клатч. Любителькам стилю ретро для щоденної шкарпетки можна придбати стильну сумку-редікюль, дамам, які дотримуються елегантного стилю - сумку-портфель.

Природно, при виборі сумки до шубі особливу увагу слід віддати кольором аксесуара. Дуже важливо, щоб забарвлення верхнього одягу і аксесуара або збігалися, але відрізнялися на пару тонів, або ж повністю контрастували, але при цьому поєднувалися з іншими аксесуарами в образі, наприклад, взуттям, рукавицями, шарфиком і т. Д.