Яку пральну машину вибрати для знімною квартири або кімнати

При необхідності покупки пральної машини ми йдемо в магазин побутової техніки, однак людина без спеціальної підготовки може по-справжньому розгубитися при необхідності вибору з наявних моделей ... Ще більш складний вибір пралки для знімного житла. Про що треба обов'язково подумати при виборі пральної машини в такій ситуації?

Перед покупкою оціните свої вимоги до пральної машини, фінансові можливості і знайдіть місце для установки пральної машинки. Мабуть, це основні посилки, від який варто відштовхуватися при вивченні всього асортименту даного виду товару.

Компактні пральні машини

Така пральна машинка була бажаною покупкою за радянських часів. Домашні господарки раді були взяти її на дачу, так і в міській квартирі вона була прекрасною помічницею в побуті, адже "Малютка" (найпоширеніша модель компактних пральних машин) займала дуже мало місця, прала швидко і досить якісно.

Сучасні компактні пральні машини ґрунтуються на тих же принципах прання (так званий Активаторний тип пральних машин), проте можуть вміщати різну кількість білизни.На різницю в дизайні можна не звертати увагу, адже на прання вона не впливає.

Такі машини легко перевозити, оскільки вони мають невелику масу і не вимагають підключення до водопроводу.

Найбільші моделі компактних пральних машин мають невеликий барабан для віджиму білизни, розташований поруч з ємністю для прання. Цим вони схожі на великі пральні машини другої половини двадцятого століття, але маса сучасних моделей набагато менше через менших розмірів і більш легкого матеріалу, з якого зроблена машина (ті деталі, які робилися раніше з металу сьогодні майже на 90 відсотків складаються з пластмаси) .

Ульразвукового пральні машини

Це дуже компактна пральна машина, але не варто спокушатися щодо якості прання, яке вона може забезпечити. Роботу такої машинки можна порівняти з дуже якісним замочуванням, але ніяк не з пранням.

Ульразвукового пральну машинку варто купувати тільки тим, хто дуже обмежений у коштах і житловому просторі, але вкрай не бажає прати руками, а також готовий змиритися з невисокою якістю прання.

Компактна автоматична пральна машина

Пральну машину такого типу варто назвати найкращим вибором для тих, хто хоче отримати хорошу якість прання і має можливість витратити гроші на максимально дорогу машину серед перерахованих вище. Однак для пральної машини такого типу знадобиться місце для установки і підключення до водопроводу і каналізації. Звичайно, місця вона займає небагато в порівнянні з її повнорозмірними "подругами", та й підключення можна здійснити в повному обсязі (зокрема, просто класти трубу, з якої зливається вода після прання, в раковину або ванну), але перевезення такої машинки зажадає більше клопоту і сил. Ще один недолік такої пральної машини - неможливість випрати зимове пальто, ковдру і т.п. великі речі.

Повнорозмірна автоматична пральна машина

Таку машину можуть дозволити собі ті, хто не має матеріальних проблем і готовий залишити її на старій квартирі при переїзді або замовити її перевіз, а також ті, хто домовився з господарями про покупку машини в рахунок орендної плати. Перше, треба думати, зустрічається не дуже часто, а ось другий варіант варто обговорити з господарями квартири, оскільки повнорозмірна автоматична пральна машина найбільш зручна для прання будь-якої кількості і якості речей.