Якими значками єгиптяни зображували слова

Ієрогліфічне письмо використовувалася в Єгипті протягом трьох з половиною тисяч років. Вона є рисункові листом, яке доповнено фонетичними позначеннями.
Інструкція
1
Найчастіше ієрогліфи вирізалися в камені, але існує і особлива лінійна иероглифика, яка використовувалася на папірусах і дерев'яних саркофагах.
2
Система писемності склалася в Стародавньому Єгипті до початку правління Першої династії, тобто, на рубежі четвертого і третього тисячоліття до нової ери. Спочатку вона була чисто малюванням, і слова в ній зображувалися зрозумілими наочними картинками. Сонце позначалося гуртком, бик - схематичним зображенням цієї тварини.
3
Ієрогліфічне письмо розвивалося, малюнками стали позначати абстрактні поняття, наприклад, зображення сонця могло позначати вже не тільки саме світило, а й день, оскільки воно світить тільки в цей час доби. Такі знаки називали ідеограмами, вони відігравали велику роль при подальшому розвитку письмовій системи.
4
Ще пізніше з'явилися звукові знаки, які співвідносилися не тільки зі значенням зображуваного слова, але з його звуковий стороною.Письмові системи Старого, Середнього і Нового єгипетських царств обходилися приблизно вісьмома сотнями ієрогліфів, але після початку греко-римського правління в Єгипті кількість ієрогліфів в кілька разів зросла і перевищувало вже шість тисяч знаків.
5
Декоративний і формальний характер ієрогліфів зумовив їх використання для записів священних текстів і монументальних написів. Для адміністративних документів, листування та інших щоденних потреб використовувалося спрощене ієратичне лист, яке існувало паралельно з ієрогліфічним, що не витісняє його. Ієрогліфи продовжували застосовувати під час перського і греко-римського правлінь. Однак кількість людей, здатних читати і тим більше писати, використовуючи складну систему ієрогліфів, стрімко скорочувалася. До кінця четвертого століття нової ери з поширенням християнства ієрогліфічне письмо остаточно зникло з ужитку.
6
Стародавні єгиптяни зазвичай писали горизонтальними рядками, найчастіше справа наліво, але в деяких випадках зліва направо. Іноді (в декоративних або інших цілях) тексти записувалися вертикальними стовпами, які могли читатися тільки зверху вниз.Знаки, що є схематичними зображеннями птахів, тварин і людей, завжди були повернені обличчям до початку рядка, що зокрема допомагало визначити, з якого боку починати читати напис. У єгипетському иероглифическом листі не використали роздільники пропозицій або навіть слів, тобто система розділових знаків була відсутня повністю. Каліграфічні знаки намагалися розташовувати правильними геометричними фігурами без пробілів, створюючи прямокутники або квадрати.