Якими вітамінами багата зливу

Слива - це смачний соковитий фрукт, що належить до сімейства розоцвітих, який має солодкий, терпкий смак і дуже приємний аромат. Слива, як і інші фрукти, є корисним продуктом для організму, завдяки наявності в ній вітамінів і мінералів.
Інструкція
1
Слива має дуже низький вміст насичених жирів, холестерину і натрію. Вона також є прекрасним джерелом харчових волокон, вітамінів А, С і К і має малу кількість калорій. На кожні 100 грам фрукта припадає 46 калорій. Слива містить кілька сприяють зміцненню здоров'я сполук, мінералів і вітамінів.
2
Такі сполуки, що містяться в зливі, як сорбіт і ізатин, допомагають регулювати функціонування травної системи і полегшити запор, а завдяки вітаміну С організм виробляє стійкість проти інфекційних збудників і бореться з вільними радикалами. Застосування вітаміну С хворими на цукровий діабет допомагає запобігти ризику виникнення захворювань серця, а вітамін А захищає від раку ротової порожнини.
3
Слива містить антиоксиданти, які допомагають позбутися від вільних радикалів і запобігають окисленню холестерину.Окислення холестерину призводить до пошкодження здорових кровоносних судин, що в кінцевому підсумку може призвести до серцево-судинних захворювань і підвищенню рівня холестерину.
4
Також зливу має в своєму складі калій, який є важливим компонентом клітинних і міжклітинних рідин, що допомагає нормалізувати серцевий ритм і рівень артеріального тиску. Він запобігає згортання тромбоцитів, що призводить до розвитку атеросклерозу, гіпертонії, інсульту та ішемічної хвороби серця. Калій також підтримує рівень оптимального кров'яного тиску.
5
Волокна в сливах допомагають знизити рівень холестерину. Зливи також містять вітамін В6, який запобігає підвищенню рівня гомоцистеїну в крові і знижує ризик виникнення серцевого нападу.
6
Слива багата клітковиною і антиоксидантами, які покращують травлення і допомагають обміну речовин в організмі, а лимонна кислота запобігає втомі і судоми і покращує роботу шлунково-кишкового тракту і печінки.
7
Бор, що міститься в сливах, грає важливу роль у формуванні кісткової тканини і збереженні її щільності.
8
Магній в сливах необхідний для нормальної роботи м'язів і бере участь в регуляції передачі нервових імпульсів.
9
Зливи містять фолієву кислоту, яка сприятливо впливає на перебіг вагітності і розвиток плоду.