Якими визначними людьми славиться місто Борзя

Борзя - невелике місто в Росії, який входить до складу міського поселення «Борзинського». Його населення складає всього 30 тисяч чоловік. Борзя славиться солоним озером, а також, що знаходяться на своїй території рослинами, занесеними до Червоної Книги Забайкалля.
Інструкція
1
Виникнення поселення ознаменувався вісімнадцятим століттям, в тоді ще, селищі стали добувати кухонну сіль промисловим способом.

2
В останні роки дев'ятнадцятого століття в Борзе стали будувати магістраль, і місто перейшло на новий етап свого розвитку. Трохи пізніше селище було перейменовано в «Суворовський», однак нова назва не прижилася, і тому вирішили залишити старе ім'я - Борзя. До початку двадцятого століття в поселенні функціонували дві школи, одна з яких випускала залізничників. Так само тут розташовувалася церква.
3
У роки війни це маленьке містечко, як і більшість міст в Росії був захоплений окупантами, але в 1920 році радянські війська повернули йому незалежність.
4
Борзя вважається самим сонячним містом в Росії, а його жителі можуть часто насолоджуватися красою північного сяйва.
5
Місто славиться тим, що виховав відомих людей.Таких як, Асатіані Георгій Іраклійович - видатний режисер документального кіно, заслужений артист СРСР, людина, кінокартини якого нікого не залишать байдужими;
Сергачев Віктор Миколайович - чудовий актор, який знявся в багатьох фільмах і залишивши після себе безліч хороших і якісних робіт;
Гвоздікова Наталія Федорівна - актриса, чудова людина, прекрасна мати і дружина. Вона знялася в понад 30 фільмах.
Кузнецов Юрій Вікторович - підполковник ВДВ, герой СРСР;
Сергій Іванович Лисюк - герой РФ, полковник внутрішніх військ Росії;
Марія Хузахметова - чемпіонка Європи з боксу, прекрасна дівчина, що має різнобічний розвиток.
6
Місто Борзя невеликий, але дуже чудовий і видатний, як і всі ті, люди, яких він виховав. Завдяки йому ми можемо насолоджуватися сучасним кіно і театром, спостерігаючи роботу акторів, режисерів, а також - як говоритися, спати спокійно, знаючи, що нас захищають герої РФ.