Якими вузлами можна зав'язати ремінь

Аксесуари відіграють досить велику роль в створенні гармонійного образу і корекції недоліків фігури. Іноді досить зрозуміти, яким вузлом зав'язати ремінь, щоб врівноважити пропорції тіла.
Інструкція
1
Пишнотілим жінкам потрібно віддавати перевагу широким поясів, які одночасно грають роль корсажа. Худеньким дівчатам досить символічного вузького ремінця, щоб підкреслити талію. Для носіння на стегнах підходять плетені ремені, металеві ланцюжки і тонкі пояси.
2
Для початку потрібно визначитися, як зав'язати широкий ремінь, так як з вузьким все набагато простіше. Швидше за все залежить кінці ременя хрест-навхрест і зав'язати його як стрічку, залишивши кінчики вільними. Або спорудити вузол, що імітує піонерський галстук.
3
Дуже мило і невимушено виглядає широкий ремінь, зав'язаний класичним бантиком. Для формування подібного вузла потрібно протягнути згорнуті петельками кінці пояса так, щоб вони були симетричними і нагадували крила метелика. Можна зробити петлю тільки з одного боку, залишивши другий кінець вільним.
4
Дуже часто виникає питання, як зав'язати широкий ремінь так, щоб залишився кінець НЕ звисав.Дуже просто - спочатку протягнути його в пряжку, а потім пару раз оповити навколо ременя, направивши останній виток вниз.
5
Просто заправити ремінь в пряжку - нудно? Тоді з вільного краю спорудити петлю, обернувши його навколо підстави пряжки, а залишився кінчик просмикніть через металеву частину.
6
Стрункі дівчата нерідко цікавляться як зав'язати вузький ремінь, щоб він виглядав стильним аксесуаром. Якщо пояс дуже довгий, його вільний кінець можна закрутити у вигляді знака нескінченності.
7
Щоб прикрасити свій наряд за допомогою оригінального пояса, варто постаратися виконати петлеподібний вузол. Протягнувши ремінець крізь пряжку, вільний кінець обернути навколо паска вниз, утворивши петлю, потім вивести кінчик вгору і протягнути його в петлю.
8
Як зав'язати вузький ремінь помірної довжини? Просто закриття вільний кінець джгутом, поки він не почне витися спіраллю, і заправити його за пояс.
9
Протягніть ремінь в пряжку. Потім, перегнув кінець перпендикулярно, утворіть навколо пряжки тугу петлю, направляючи вільний край пояса вгору. Після цього направте кінець вниз, прикривши їм пряжку, і знову проведіть під поясом по напряму вгору.Що залишився край заправте в петлю.
10
Цікавлячись, яким вузлом зав'язати ремінь, спробуйте нескладний варіант. Провівши кінець крізь пряжку, обкрутить вільний кінець навколо паска на деякій відстані від пряжки, направляючи його вгору. Потім просто залиште край звисати.