Якими жахливими методами користувалися в давні часи чоловіки для збільшення пеніса

Не тільки сучасні чоловіки відчувають комплекс через маленького розміру свого статевого органу. У давнину ця проблема теж існувала. У той період часу багато чоловіків вдавалися до різних методиках збільшення пеніса, і деякі з них викликають жах.

Всі кошти для збільшення статевого органу застосовувалися зовнішньо у вигляді відварів і мазей. За основу брали різні рослини, сік яких викликає приплив крові. Практично в кожному випадку протягом багатьох днів доводилося відчувати незручності і страшні болі. Тільки таким чином можна було збільшити пеніс. При цьому ефект не завжди тривав тривалий час.

Дуже часто такі експерименти закінчувалися моторошними опіками, а часом і зовсім омертвлянням статевого органу.

Одні з найбільш неприємних методів збільшення статевого органу на увазі під собою натирання пеніса деревними комахами. Після натирання статевий орган змазувався сезамовим маслом. Виконувати процедуру іноді доводилося по кілька днів, а спати необхідно було тільки на животі, звісивши член в дірку на ліжку. Нестерпні болі заспокоювали різними відварами.Статевий орган після такої процедури ставав товщі і довший. Перевага цієї процедури полягала в тому, що ефект залишався на все життя.

Існував метод, в якому приймати участь бджоли. Кілька бджіл поміщали в глиняний посуд. А потім просували туди статевий орган. Щоб спровокувати плів на укус, необхідно було трясти посудина і смикати статевим органом. Після цього пеніс змащували різними мазями. Тільки на третій день володар величезного статевого органу був здатний займатися любов'ю.

Деякі методи дозволяли збільшити пеніс до кінських розмірів, але при цьому часто пропадала чутливість.