Якими вправами повернути колишній розмір піхви

Жінки після пологів або травм промежини можуть відзначати зміна розмірів піхви. Під час статевого акту це може навіть приносити дискомфорт. Справлятися з даною проблемою допоможуть спеціально розроблені вправи.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря;
  • - розклад, що нагадує про виконання вправ.
Інструкція
1
Використовуйте гімнастику за методикою доктора Кегеля - це досить ефективно для зміцнення матки, піхви, сечівника, для виправлення інших патологій. Бажано виконувати такі вправи для профілактики під час вагітності. Коли мине небагато часу після пологів, можна знову братися за їх виконання.
2
Гімнастика Кегеля складається з трьох груп вправ. Це скорочення, стискання і виштовхування. Стиснення: зосередьтеся і на 3 секунди напружте вагінальні м'язи так, як якщо б ви зупиняли сечовипускання. Після цього розслабтеся. Скорочення: повторіть ту ж вправу зі скороченням затримки до однієї секунди, тобто стискання і розслаблення м'язів треба виконувати швидше. Виштовхування: виконуйте руху м'язами, імітуючи потуги при пологах.Вправи спрямовані на тренування м'язів ануса, очеревини, промежини.
3
Вправа 1. Стискайте і розтискайте м'язи - швидко, протягом десяти секунд. Потім зробіть перерву на цей же час. Виконайте три підходи, потім відпочиньте півхвилини. Наступний крок - протягом п'яти секунд стискайте м'язи, п'ять секунд відпочиньте, повторіть виконання 9 разів. Тепер стисніть м'язи, потримайте так півхвилини, на наступні півхвилини розслабте їх. Повторіть кілька разів.
4
Вправа 2. М'язи стисніть і протримаєте так 5 секунд. Розслабте на пару секунд і стисніть знову. Повторити цей крок треба приблизно десять разів. Тепер м'язи швидко розтискати і стискайте - зробіть 3 підходи по 10 разів. На закінчення стисніть м'язи і протримаєте стільки, скільки вийде. Чуть-чуть відпочиньте і знову повторіть вправу.
5
Вправа 3. Спробуйте поєднувати стиснення зі скороченнями рухів м'язів і виштовхує рухами. Напружуйте м'язи таким чином, як ніби зупиняєте сечовипускання. Порахуйте до трьох і розслабтеся. Кілька разів напружте і розслабте сексуальні м'язи як можна швидше. Спробуйте помірно тужитися вниз, як роблять при стільці або при пологах. Тренування починайте з десятикратного виконання повільних стиснень, після них зробіть десять скорочень, а потім стільки ж виштовхувань. Через тиждень щоденних вправ додавайте по п'ять додаткових повторів до кожного кроку.