Якими вправами можна прибрати мішки під очима

Мішки під очима можуть з'явитися навіть у молодих дівчат. Вони виникають через те, що під тонкою шкірою повік накопичується рідина. Можна допомогти своєму організму, виконуючи вправи від мішків під очима.
Набряки можуть бути наслідком захворювань внутрішніх органів, наприклад, нирок. Але часто мішки з'являються через неправильне харчування, недосипання, недотримання питного режиму. Також мішки з'являються тому, що з віком особа гладшає, і під очима накопичується зайвий жир.

Вправи для зняття набряклостіПочати варто з розгладжують зморшки і прибирають зайву рідину вправ. Для початку необхідно зробити розминку.

Часто моргайте протягом хвилини. Потім покладіть напівзігнуті вказівні пальці на брови, притиснувши зігнутими великими пальцями зовнішні куточки очей. Починайте сильно жмуритися, натисканням пальців не даючи шкірі вік морщитися.

Покладіть вказівні пальці на середину рухомого століття. Очі при цьому не закривайте. Повільно опускайте погляд вниз, перешкоджаючи закриття очей пальцями. В кінцевому підсумку ви повинні закрити очей, подолавши опір пальців. Під час вправи намагайтеся не морщити лоб і не супити.

Вказівним і середнім пальцями розтягніть очей від зовнішнього куточка. Одночасно сильно заплющує, створюючи тиск усередині очного яблука, але не морщачи лоб. Тепер відкрийте очі, продовжуючи жмуритися. У вас повинно бути відчуття, що очі намагаються викотитися через невеликі щілинки. Постійно стежте за силою тиску пальців. Така гімнастика від набряків навколо очей здатна омолодити особа на 5 років.

Комплекс для схуднення особиСкладіть губи літерою «О», зробивши отвір мінімальним. Як можна далі висуньте через нього мову. Очі в цей час підніміть вгору, намагаючись заглянути назад. Моргайте якомога частіше, одночасно відтягуючи нижню щелепу вниз так, щоб рот не відкривався.

Максимально розслабте м'язи обличчя. Напружте очні яблука і починайте ними обертати з боку в бік. Потім доповніть вправи від мішків під очима малюванням цифр поглядом.

Покладіть на лоб обидві руки, щоб кінчики пальців стикалися. Тепер злегка розведіть пальці - шкіра лоба трохи натягнеться. Сильно витріщив очі, ніби непомірно здивувалися. Не перешкоджайте підняття брів, але долонями не давайте лобі морщитися. Замріть на кілька секунд.

Завершується гімнастика від набряків навколо очей акупунктурні масажем. Покладіть середні пальці на внутрішні куточки очей і на вдиху натисніть, поки не відчуєте легку біль. Затримайте дихання на пару секунд. Повільно видихаючи, звільніть тиск. Потім знову повторіть натискання.