Якими способами можна переносити дітей

Спосіб перенесення дитини необхідно вибирати в залежності від його віку, ваги, тривалості прогулянки. Важливо пам'ятати, що перенесення малюка повинна бути не тільки зручною, але й безпечною як для малюка, так і для батьків.
Вам знадобиться
  • Люлька-переноска, конверт, автокрісло, слінги, ерго-рюкзак, станковий рюкзак, Хіпсіт
Інструкція
1
Новонароджених на короткі відстані можна переносити в тканинних колисках-переноска з ручками або конвертах, які можуть йти в комплекті з колясками. Також добре використовувати кошика та автокрісла.
2
Самий ергомічний спосіб перенесення дитини - в слінгу або шматку тканини. Це спосіб, що прийшов з африканського континенту і зарекомендував себе століттями, є найбільш фізіологічним. При його використанні у малюка широко розведені ніжки, рівномірно розподілена навантаження на хребет. Існує кілька типів сучасних слінгів, що розрізняються за зручністю використання, швидкості намотування і комфорту для батьків і малюка.
3
Слінг-шарф або класичний слінг - відріз тканини довжиною до 7 м. Найбільш комфортна перенесення як для носить, так і для дитини.Існує багато видів намоток, що дозволяють носити дитину з перших днів життя в різних позах: на грудях, спереду, ззаду, обличчям до світу, на стегні, в позі «колиска». Мінуси шарфа в тому, що він громіздкий, і потрібен тривалий досвід по його освоєнню.
4
Слінг з кільцями - відріз, що регулюється парою кілець на плечі - дозволяє носити малюка з народження в позі «колиска», а також особою до носить спереду і на стегні. Також вимагає певного досвіду намотування, але простіше у використанні, т. К. Довжиною всього до 2 м. Цей слінг підходить для короткочасного перенесення дитини, тому що навантаження на одне плече швидко стомлює батька.
5
Для тих, кому складно освоїти намотування, існують травень-слінг і фаст-слінг. Це перехідні моделі між слінги і рюкзачками. Такі слінги вдають із себе прямокутну спинку з довгими лямками, що зав'язуються або в разі фаст-слінгу замикалися на пластмасову засувку. Дозволяють носити малюка спереду обличчям до носить, ззаду і на стегні. Цей спосіб перенесення - для дітей від 6 місяців.
6
Один з найбільш простих і не вимагають досвіду перенесення способів для дітей від півроку - перенесення в ерго-рюкзаку.Це «рюкзак навпаки», що кріпиться на плечі батьків за допомогою лямок з застібками і дозволяє носити малюка обличчям до себе (іноді на спині). Ерго-рюкзак фізіологічний, ніжки малюка в ньому широко розведені. Мінус таких пристроїв в тому, що вони являють собою жорстку універсальну форму, не завжди узгоджується з параметрами дитини.
7
Для туризму хороший спосіб перенесення дітей в станковому рюкзаку - це жорстке пристрій з металевим каркасом, комфортне, в першу чергу, батьків. Дозволяє переносити дітей до 7 років як обличчям до себе спереду, так і на спині.
8
Один з найулюбленіших дітьми від 6 місяців способів перенесення - Хіпсіт. Це жорстке сидіння, що кріпиться на стегні батька. Малюка можна носити з будь-якого боку як особою до батьків, так і до світу. У хіпсіта є захисна спинка, проте, для страховки потрібна невелика підтримка рукою. Пристрій просто у використанні, але трохи громіздко.