Як зробити домашній крем для обличчя

Живильні і зволожуючі крему для особи жінки використовували з незапам'ятних часів. Косметична промисловість постійно розробляє і пропонує жінкам все нові і нові засоби, призначені для збереження їх краси і молодості. Але і тепер, коли в магазині і аптеці є можливість підібрати для свого типу шкіри будь-який крем, багато хто робить свої власні, домашні крему для особи. Звичайно, такий крем здається своєї господині самим чудодійним, а, значить, таким і є, адже головне - вірити!
Інструкція
1
Якщо ви вирішили самостійно робити собі крему, То всі необхідні для цього інгредієнти можна без проблем купити в інтернеті, спеціальному косметичному магазині або аптеці. Це стосується гліцерину, ланоліну, емульгаторів, активних речовин, а також натуральних і ефірних масел, капсул з вітамінами на жировій основі. Бджолиний віск можна придбати на ринку або у знайомих бджолярів.
2
Також вам може знадобитися великий медичний шприц, яким ви будете відміряти препарати і дозовано вводити їх до складу кремів. Непогано б для цього також мати міксер, розрахований на збивання невеликої кількості сумішей. Якщо його немає, то заключний етап збивання можна проводити за допомогою вилки.
3
Початковим етапом приготування крему є водяна баня, але якої тверді речовини переводять в рідкий стан. Зазвичай, на ній топлять бджолиний віск, і тверді масла - какао, пальмова та інші. Бджолиний віск натирають перед цим на тертці або обстругивают шматок ножем.
4
Наступним етапом в розтоплені речовини додається гліцерин, ланолін, мед і натуральні рідкі рослинні олії, вітаміни і маслянисті витяжки з рослин. Всі інгредієнти додаються поступово.
5
На заключному етапі в крем додають водну фазу - настої, відвари або воду. Після цього крем знімають з водної лазні, поміщають посудину з ним в холодну воду і починають збивати до повного його охолодження. Ефірні масла додаються на цьому етапі, щоб повністю зберегти їх аромат і цілющі властивості.