Рада 1: Як зробити домашній йогурт

Зробити йогурт в домашніх умовах набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд. Причому знадобиться для цього всього лише два інгредієнта - спеціальна йогуртовая закваска і молоко.
Вам знадобиться
  • - молоко
  • - йогуртовая закваска
  • - фрукти і ягоди
Інструкція
1
У процесі приготування домашнього йогурту дуже важливо дотримуватися кількох важливих моментів. Температура молока не повинна перевищувати 43 градуси. Для розрахунку пропорцій треба виходити з правила - на один літр молока береться не більше трьох ложок йогуртовой закваски. Продукти з'єднуються і ретельно змішуються, потім маса заливається в термос і настоюється протягом 12 годин.
2
Зберігати йогурт можна 4-5 днів в холодильнику. Однак бажано вжити його в їжу протягом перших трьох днів. Під час зберігання не варто переливати йогурт в інші ємності з термоса, а витягувати порції треба тільки чистими і сухими ложками. Збовтувати його також не рекомендується, в іншому випадку суміш втратить повітряну консистенцію.
3
Домашній йогурт можна поєднувати з будь-якими додатковими інгредієнтами. Можна, наприклад, зробити листковий десерт з варенням, додати шматочки ягід або фруктів.Йогурт можна доповнювати горіхами, сухофруктами або шоколадною крихтою. Досить часто натуральний йогурт використовують в якості заправки до салатів і страв з м'яса. Суміш має несолодким смаком, що робить її універсальною для застосування.