Як зробити домашній інкубатор для яєць

Якщо ви хочете розводити домашню птицю, вам просто необхідний інкубатор. Звичайно, можна його купити, сьогодні пропонуються найрізноманітніші варіанти як російських, так і іноземних виробників. Але, на жаль, далеко не кожен може собі дозволити витратити кілька тисяч рублів на інкубатор. В цьому випадку можна спробувати зробити домашній інкубатор для яєць.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - картон;
  • - метал;
  • - пінопласт;
  • - пінополістирол;
  • - поролон;
  • - рейки;
  • - сітка;
  • - інструменти і цвяхи;
  • - будівельний степлер.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся з тим, скільки і яких яєць буде одночасно перебуває у вашій «автоматичної квочки». якщо яєць менше 50, можна обійтися одним лотком, для великих інкубаторів лотки повинні розташовуватися по поверхах. Врахуйте, що для багатоповерхового інкубатора обов'язково потрібен вентилятор, який буде розподіляти тепле й холодне повітря всередині.
2
Зробіть корпус інкубатора чи використання попередніх предмети з великим внутрішнім простором (наприклад, корпус від пральної машини, холодильника або картонну коробку). Головне, зробити хороше утеплення стін, щоб тепло всередині зберігалося, і температура під стінами і в середині була однакова.Стінки утеплите за допомогою пінопласту, пінополістиролу або поролону. Якщо ви робите інкубатор з легкого матеріалу, наприклад, фанери або щільного картону, побудуйте подвійні стіни, щоб повітря між ними був утеплювачем.
3
Виготовте лотки для яєць. якщо інкубатор багатоповерховий, треба продумати таку систему, щоб легко було перевертати яйця кожні три години. Лотки можуть бути на ніжках або у вигляді висувних ящиків. Інший варіант - зробіть лотки у вигляді дерев'яної пластини з рамкою з рейок, і встановіть її на металеву сітку. Для того, щоб не перевертати кожне яйце окремо, встановіть в лоток рухому рамку без дна, при повороті якої всі яйця одночасно повернуться на 180º.
4
Систему обігріву найкраще розташовуйте зверху, так як при цьому тепло розподіляється максимально рівномірно. Розрахуйте оптимальну відстань від джерела обігріву до яєць - якщо ви використовуєте електричні лампи розжарювання, яку не може бути менше 25 см. Такі нагрівальні елементи, як нихромовая спіраль або ТЕН можна розташовувати ближче.
5
Для підвищення вологості поставте на дно невелику ємність з водою.Для виведення вуглекислого газу просвердлите в дні інкубатора кілька отворів діаметром близько сантиметра.
6
В верхній частині інкубатора зробіть оглядове віконце, щоб спостерігати за процесом. Встановіть електронний терморегулятор і психрометр, щоб контролювати температуру і вологість.
7
Перед тим, як закладати яйця, кілька днів протестуйте і випробуйте саморобний інкубатор на надійність, встановіть оптимальну для виведення курчат температуру.