Як зробити домашні тапочки

У холодну пору року дуже приємно повернутися додому і перевзути замерзлі ноги в теплі саморобні капці. При роботі над такими тапочками можна виявити незвичайну фантазію, яка зробить це взуття неповторною і єдиною в своєму роді. До того ж тапки, виготовлені власними руками, можуть стати непоганим подарунком близькій людині.
Вам знадобиться
  • - шматок повсті 60х60 см;
  • - товсті нитки і голка;
  • - кравецькі крейда.
Інструкція
1
Вибираючи повсть для майбутніх тапочок, намагайтеся взяти матеріал товстіший, щоб взуття було максимально зручним в носінні і не продірявився через якихось пару днів.
2
Нитку теж краще вибирати товсту і капронову. Якщо ви візьмете нитка контрастного кольору, вона буде грати ще і декоративну роль.
3
На початковому етапі роботи вам знадобиться форма. Зробити її зовсім неважко. Поставте ногу на лист паперу, обведіть її простим олівцем, залишаючи запас в пару сантиметрів. Не потрібно описувати кожен палець, просто намалюйте схематичний контур.
4
В якості альтернативи можете скористатися устілками з вашої звичайної взуття, не забувши про Двосантиметровий припуску.
5
Тепер вам потрібно вирізати верхню половину тапочок. Відміряйте відстань від кінчиків пальців до початку гомілки. Не забудьте, що ширина верхньої частини повинна бути в два рази більше ширини частини підошви, до якої вона буде пришивати. Щоб краще уявити собі її розмір, покладіть на ногу зверху аркуш паперу, притисніть його до підлоги і обрисуйте вийшов силует.
6
Виріжте деталі викрійки, складіть їх разом і прошийте швом «голка вперед». Відстань між проколами голки має бути не менше 0,5 см, щоб шов вийшов максимально стабільним. Не забудьте прошити і задню частину тапочок, це допоможе їм стати більш стабільною і виглядати більш привабливо.
7
готові капці можна прикрасити бісером, гудзиками і навіть вишивкою.