Як зробити домашні обгортання

Сьогодні салони пропонують дуже цікаву процедуру - обгортання. Вона служить різним цілям, залежить від того, за допомогою чого виконується. Бувають зволожуючі обгортання, які роблять шкіру дуже приємною на дотик. Є підтягують обгортання, особливо актуальні після пологів. Але найпопулярніші - це антицелюлітні обгортання. Всі їх можна зробити вдома.

Суть процедури в тому, що на шкіру наноситься спеціальний склад, який глибоко вбирається і впливає на тканини. Щоб ефект був краще, тіла загортають в спеціальну плівку, яка допомагає зберегти температуру. Більшість обгортань - теплі або гарячі. Це викликає приплив крові і лімфи, покращує циркуляцію і висновок непотрібних компонентів.


Як зробити обгортання вдома


У салоні процедури обгортання зазвичай коштують не мало, але їх можна зробити вдома, заощадивши значну суму. Вам буде потрібно:  • скраб для тіла;

  • склад для обгортання;

  • харчова плівка;

  • пом'якшувальний крем.


Обгортання тіла зробити без помічника не вдасться. Але проблемні ділянки від целюліту або розтяжок, можна обробити і самостійно.


Перед нанесенням складу очистіть шкіру.Краще зробити це спеціальним скрабом для тіла, але потрібно бути акуратними, щоб не пошкодити шкіру. Будь-які подряпини послужать протипоказанням до процедури.


Потім нанесіть на шкіру склад для впливу. Що це буде - мед, спеціальний крем, водорості або глина - вирішувати вам. Тонким шаром розподіліть на всій ділянці, а потім почніть обертати плівкою.


Фіксуйте плівку, починаючи з талії, потім по черзі ноги. В кінці знову поверніться на живіт. Затягувати не потрібно. Нехай прилягає щільно до тіла, але без передавливания, щоб не ускладнювати кровотік.


Тримати обгортання потрібно 60-90 хвилин. В цей час краще розслабитися. Почитайте книгу, послухайте музику, подивіться фільм. Не варто робити активні дії.


Зняти обгортання просто - розріжте плівку, змийте теплою водою залишки цієї маски. І нанесіть на шкіру антицелюлітний крем.


Суміші для домашнього обгортання


Найпростіше в домашніх умовах використовувати спеціальні креми з зігріваючим ефектом. Вони спеціально створені для даних процедур, включають в себе активні компоненти і відмінно впливають на шкіру.


Так само часто застосовують для домашніх обгортань мед.Оптимально - рідкий або не дуже густий. При зіткненні з тілом він починає плавиться. Будьте обережні, щоб не забруднити поверхні будинку під час обгортання.


Блакитна глина теж сприяє знищенню целюліту. Вона продається в аптеках. Її необхідно розвести з водою до утворення кашки, а потім нанести на тіло. Краще розбавляти гарячою рідиною і робити все швидко, зберігаючи температуру.


Існують спеціальні водорості для обгортання вдома. Вони зустрічаються в листках і в порошку. Другий варіант оптимальніше, так як простіше розводити і наносити. Так само краще використовувати в гарячому вигляді.


Щоб зберегти необхідну термічну середу, поверх плівки одягніть вовняні речі або сховайтеся ковдрою. Це посилить ефект.


Обгортання для тіла - один з найефективніших засобів для схуднення проблемних зон. За 10-15 процедур пропадає кілька сантиметрів, шкіра стає більш еластичною і доглянутою.