Як зробити домашні мильні бульбашки

Кожному з дитинства відома забава - надування мильних бульбашок. І сьогодні вона не втратила своєї актуальності. Якщо ви хочете розважити свою дитину, немає нічого простішого, потрібно тільки знати, як робити домашні мильні бульбашки.Найпростішим рецептом приготування домашніх мильних бульбашок є змішування 1/4 чашки води, 1/3 чашки шампуню або миючого засобу і 2 чайних ложок цукру або гліцерину, які потрібні для додання міцності. Шампунь найкраще використовувати дитячий, тому що він самий нешкідливий. Видувати бульбашки можна звичайною соломинкою або за допомогою корпуса від кулькової ручки.

Якщо ви хочете видувати бульбашки взимку, то слід використовувати інший рецепт, без використання гліцерину. Для цього потрібно настругати звичайного господарського мила в склянку з гарячою водою. Необхідно, щоб воно повністю розчинилося, для цього можна додатково підігріти розчин. Видуваючи такі бульбашки на морозі, ви побачите, як вони покриваються чудовими візерунками, як на замерзлих стеклах. Цікаво, що при додаванні желатину в розчин мильні бульбашки стають набагато міцніше.

Крім того, можна видувати з мильних бульбашок матрьошки.Для цього потрібно притулити кінчик трубочки до гладкої поверхні, наприклад до столу, і акуратно дути. Вийде мильна півсфера. Потім її потрібно акуратно проткнути трубочкою так, щоб вона не лопнула, а потім видути новий міхур всередині. Так можна зробити кілька разів, виходить досить цікавий ефект.

Для того щоб видувати гігантські мильні бульбашки, потрібно зробити спеціальний пристрій з капронової мотузки. Її потрібно натягнути в формі трикутника за допомогою паличок. Це пристрій потрібно опустити в мильний розчин, після чого можна приступати до видування. Але щоб зробити по-справжньому великий міхур, краще не дути, а махати цим пристосуванням.

Якщо ви зрозумієте, як робити домашні мильні бульбашки, ви завжди зможете розважити свою дитину без особливих зусиль і матеріальних витрат. Діти завжди приходять в захват від райдужних переливаються мильних кульок.