Як зробити домашні маски з листя і квіток бузку

Бузок здатна не тільки радувати своїм цвітінням і ароматом. З її листочків і квіток можна зробити ефективні маски, які допоможуть шкірі довше залишатися пружною і молодий. Не пропустіть момент цвітіння бузку!

Домашні маски, зроблені на основі листя і квіток цього ароматного рослини, володіють хорошими очисними, протизапальними і омолоджують властивостями. Важливий нюанс: щоб зробити такі маски з бузку слід зібрати її квітки і листя з дерева, яке росте далеко від дороги. Крім цього, необхідно використовувати не мляві, а неодмінно свіжі квіти. У косметичних цілях краще задіяти суцвіття саме білого бузку.

Маска для омолодження з листя бузку

Для приготування маски будуть потрібні листя бузку і окріп. Зірвіть листя з гілки і ретельно промийте водою. Потім обдайте їх окропом. Вмийтеся з милом або гелем.Прийміть горизонтальне положення, акуратно укладіть листя бузку на обличчя в один шар. Вони повинні бути остиглими до комфортної температури.Через 15 хвилин зніміть листя і вмивайтеся водою. Проводьте процедуру 2 рази на тиждень. Така маска помітно підтягне шкіру і зробить її ніжною.

Маска для проблемної шкіри з бузку

Візьміть квітки, листя бузку і деревію в однакових пропорціях. Останні можна придбати в аптеці. Подрібніть всі інгредієнти за допомогою блендера до стану кашки. Залийте її окропом і добре розітріть. Без зволікання накладіть масу на очищену шкіру обличчя і потримайте 15 хвилин. Після цього видаліть маску прохолодною водою.

Маска для сухої шкіри з бузку

Подрібніть столову ложку квіток бузку і змішайте їх з такою ж кількістю сметани. Для даної маски слід взяти сметану високої жирності. Це той випадок, коли, чим жирніше вона буде, тим краще. Нанесіть суміш на шкіру обличчя, потримайте 15 хвилин і змийте. Бажано це зробити не звичайною водою, а молоком, причому теж високої жирності. Подібна маска чудово живить, а також освітлює шкіру.