Рада 1: Як зробити домашнього Лизуна без тетрабората натрію

Лизун - забавна іграшка у вигляді добре мнеться в руках липкого грудки, який прилипає до твердих поверхонь. Для її створення в домашніх умовах вам знадобляться різні інгредієнти, не всі з яких однаково нешкідливі для здоров'я. Тим не менш, ви можете зробити домашнього Лизуна без тетрабората натрію, який буде безпечний для вашої дитини.
Вам знадобиться
  • - рідкий крохмаль;
  • - клей ПВА;
  • - харчовий барвник, зеленка або гуаш;
  • - поліетиленовий пакет.
Інструкція
1
Зробити домашнього Лизуна без тетрабората натрію можна за допомогою рідкого крохмалю. Даний інгредієнт часто використовуються в домашньому господарстві, тому навіть якщо він відсутній вдома, ви можете придбати його в господарському магазині. Візьміть 100-200 грамів кошти і помістіть в невеликій поліетиленовий пакет. Регулюйте кількість крохмалю в залежності від бажаних розмірів іграшки.
2
Додайте барвник, зеленку або гуаш, щоб зробити домашнього Лизуна бажаного кольору. Потім додайте трохи клею ПВА. Затисніть пакет так, щоб він не відкривався. Струшуйте його і переминався в руках, щоб суміш досягла необхідної консистенції.
3
Злегка нахиліть пакет над раковиною так, щоб злити зайву рідину. Витягніть густу масу з пакета, вичавіть її ще раз вручну і помістіть на друшляк, помістивши над раковиною залишивши на 5-10 хвилин. Як тільки створений вами лизун підсохне і позбудеться від надлишків вологи, його можна буде передати дитині для гри.
4
Дотримуйтесь вікові рекомендації. Не слід давати Лизуна дитині до 3-4 років, оскільки він може випадково помістити іграшку в рот. Дітям старшого віку потрібно також пояснити, що лизун призначений виключно для гри, а після його використання потрібно помити руки з милом.