Як зробити домашнє вино з винограду: особистий досвід

Розглянемо процес приготування виноградного вина з винограду сорту "Ізабелла", що росте в середній смузі Росії.
Вам знадобиться
  • - підручний пристосування для розминки ягід винограду;
  • - бутель (бажаними є тари об'ємом 5, 10 або 20 л) з пластмасовою кришкою і кембриком або медичної рукавичкою;
  • - цукор;
  • - виноград.
Інструкція
1
Спочатку в суху погоду виробляємо збір грон винограду. Орієнтовний час збору винограду сорту "Ізабелла" в середній смузі Росії починається з другої половини серпня і триває до середини вересня. Від зібраних грон винограду відокремлюємо гнилі та пошкоджені ягоди, а також рекомендуємо обривати плодоніжки. На бутель об'ємом 5 л необхідно не менше відра грон винограду.
2
Потім за допомогою будь-якого підручного пристосування (наприклад, толкушки) розминаємо ягоди винограду. Зібраний виноградний сік разом з шкіркою і виноградними кісточками наливаємо в бутель, приблизно на дві третини від її обсягу. В бутель (об'ємом 5 л) додаємо близько 200-300 грамів цукру. Після цього ретельно перемішуємо вміст бутлі, закриваємо її пластмасовою кришкою з кембриком (трубкою від крапельниці),кінець якого опускаємо в пляшку з водою або надягаємо на бутель медичну рукавичку в якій проколюємо голкою невеликий отвір.
3
Після того як бутель закрита, її необхідно поставити в тепле місце в квартирі або будинку на кілька тижнів, протягом яких відбувається активна фаза процесу бродіння. В подальшому слід переставити бутель в більш прохолодне місце (наприклад, підпілля або льох), так як починається пасивна фаза процесу бродіння.
4
Через кілька місяців витягуємо бутель з виноградним вином, проціджуємо напій через марлю. Після цього він готовий до вживання.