Як зробити домашнє вино з варення

Коли починається пора заготовок, перед багатьма господинями постає питання про те, що робити з торішнім варенням, яке часто зацукровується від тривалого зберігання. Звичайно, викидати його не варто, адже крім різноманітних компотів, можна приготувати домашнє вино з варення - легке, ароматне, з приємним присмаком улюблених фруктів і ягід.
Вам знадобиться
  • - 1 л ягідного або фруктового варення;
  • - 3 літри води;
  • - 110 г родзинок.
Інструкція
1
Перед тим як почати готувати домашнє вино зі старого варення, необхідно підготувати тару. Візьміть скляну банку або емальовану каструлю і вимийте її з використанням харчової соди, після чого кілька разів промийте під струменем проточної води. Чистий посуд обдайте окропом.
2
В окрему каструлю налийте воду і поставте її на вогонь. Домашнє варення перекладіть в заздалегідь підготовлену тару і додайте до нього промиті родзинки. Коли вода почне кипіти, зняти її з плити і залиште остигати до кімнатної температури. Остигнула воду вилийте в бутель з варенням і за допомогою дерев'яної ложки перемішайте вміст бутлі.
3
Закрийте бутель кришкою і приберіть в темне місце, щоб вміст ємності почало бродити. Влітку можна залишити бутель на кухні, а взимку прибрати її під батарею.
4
Коли бутель простоїть в теплому місці 10 днів, відкрийте кришку і обережно приберіть мезгу з поверхні рідини. Перекладіть мезгу в марлю і процідіть її, слив рідина в окремий посуд. Що залишився макуха можна викинути.
5
Рідина, яка залишилася в банку, також процідіть через марлю і з'єднайте з тієї, що залишилася після проціджування мезги. Вийшло сусло перелийте в ретельно вимитий банку, на горлечко якої надіньте гумову рукавичку.
6
Залиште банку з суслом на 40 днів для бродіння. Дочекайтеся, коли вино з варення стане прозорим, а надувся рукавичка опуститься вниз. Розлийте молоде вино з варення по скляних пляшках, намагаючись не чіпати осад, що залишився після повторного бродіння. Закрийте пляшки пробками і приберіть в темне прохолодне місце. Приблизно через 2 місяці після розливу домашнє вино з варення буде готове до вживання.