Як зробити домашнє морозиво

Хочете порадувати гостей і дітей відмінним десертом? купити морозиво в магазині простіше простого, але немає гарантії, що воно приготоване з натуральної сировини. Набагато цікавіше приготувати морозиво своїми руками в домашніх умовах, воно вийде надзвичайно ніжним, смачним і виключно зі свіжих і натуральних продуктів. Гості залишаться дуже задоволені і обов'язково зажадають добавки.
Вам знадобиться
    • 200 мл вершків (33%),
  • 3 яєчних жовтки,
  • 200 мл молока,
  • 150 г цукру,
  • ваніль на кінчику ножа.
Інструкція
1
Налити в каструльку 200 мл молока і поставити на слабкий вогонь, довести до кипіння і вимкнути. Зняти утворилися пінки і остудити при кімнатній температурі.
2
В окремому посуді змішати 3 яєчних жовтки, 150 г цукру і ваніль на кінчику ножа. Ретельно збити міксером до утворення однорідної маси. Не припиняючи збивання, влити тонкою цівкою молоко.
3
Приготовану молочну суміш поставити на повільний вогонь. При цьому, потрібно не припиняючи помішувати дерев'яною ложкою до тих пір, поки суміш не загусне. Приготований крем остудити при кімнатній температурі, а потім відправити в холодильник.
4
В окремому посуді ретельно збити вершки за допомогою міксера. І додати в уже охолоджений крем, добре перемішати.
5
Приготовану суміш перекласти в контейнер, накрити харчовою плівкою або кришкою і прибрати в морозильну камеру. Через 2-3 години дістати контейнер з морозилки, перекласти в інший посуд і швидко збити міксером, морозиво не повинно встигнути розтанути. Збиту масу знову перекласти в контейнер, накрити кришкою і прибрати в морозильну камеру.
6
Повторити процедуру ще через 3 години і знову прибрати в морозилку. Через 3 години морозиво буде зроблено. За допомогою спеціальної ложки для морозива зробити кульки, розкласти по креманках і посипати тертими горіхами або шоколадом.