Як зробити домашнє фото?

Набридли одноманітні фотографії, але немає коштів для того, щоб відвідати професійну студію? Не біда. Влаштуйте фотосесію у себе вдома! Таким чином можна не тільки пристойно заощадити, але і додати до зйомки якусь родзинку. Так як красиво зробити домашнє фото?

 


підготовка


Підготовка є однією з головних стадій в організації домашньої фотосесії. Її, в свою чергу, теж можна поділити на кілька етапів:
  1. Вибір місця для «студії». Щоб красиво зробити домашнє фото, необхідно для цього знайти відповідне приміщення. Найоптимальніший варіант - це кімната з білою стіною. У неї має надходити досить велика кількість денного світла. Якщо подібного місця не знайшлося, на допомогу прийде біле простирадло. Її слід підвісити до стелі і закріпити уздовж підлоги.


  2. Сонячне світло. Найякісніші фотографії виходять при природному освітленні. Це означає, що слід заздалегідь планувати фотосесію і починати її тоді, коли в приміщення потрапляє багато сонячного світла. Відкривати фіранки варто і в хмарний день, тому що навіть в такому випадку сонце забезпечить кімнату достатньою кількістю світла для проведення якісної фотозйомки.


  3. Світильники. Зробити домашнє фото допоможуть настільні лампи, що мають «глухі» плафони. Завдяки їм можна сфокусувати і направити світло в певне місце.


  4. Професійна атмосфера. Для її створення потрібно наповнити кімнату м'яким світлом таким чином, щоб були відсутні тіні. На цьому етапі і належить скористатися світильниками. Для того щоб провести якісну фотозйомку, потрібно розташувати джерела світла в такий спосіб: одну з ламп направити до стелі для освітлення об'єкта зверху, а другу поставити в задню частину кімнати для відсутності тіні. І той, і інший світильники відмінно поєднуються з натуральним світлом, розсіяним за допомогою шматка матерії або парасольки. Зверніть увагу, що слід уникати різких тіней, що відкидаються об'єктом. Вони утворюються при використанні освітлення, яке йде від стелі.


  5. Реквізит. У створенні домашніх фото він грає не останню роль. Щоб правильно підібрати реквізит, потрібно заздалегідь визначитися з темою для фотосесії будинку. В такому разі не виникнуть проблеми з вибором необхідних предметів. Перед зйомкою залишиться лише розташувати їх, застосовуючи фантазію, на підготовленому тлі.


Модель


На цьому етапі роботи фотограф насамперед повинен визначитися з тим, в якому стилі буде проходити зйомка у його моделі. Тут потрібно пам'ятати, що найвдаліші кадри виходять тоді, коли людина позує в комфортній для нього одязі.


Якщо фотограф задумав відобразити свою модель в різних образах, то потрібно заздалегідь її попередити про те, що вона повинна бути готова до перевдягання в кілька варіантів гардероба.


Щоб красиво зробити домашнє фото, потрібно подбати про головних складових моделі. Такими є волосся і макіяж. Не варто забувати, що останнім виглядає на фотографіях зовсім не так, як в реальності. Тому не зайвим буде попросити модель, щоб вона використовувала більш яскраву і насичену косметику.


Перед зйомкою фотограф обов'язково повинен поговорити зі своєю моделлю і розповісти їй про те, що хоче отримати від майбутньої фотосесії. Після розмови дайте їй часу на підготовку до фотозйомки - нехай вона попрактикується в позі.


Зйомка


Застава будь-якої успішної фотосесії - це правильно налаштований фотоапарат. У функціях більшості цифрових фотоапаратів є «автоматичний» режим.Він відмінно підходить для того, щоб красиво зробити домашні фото. Тут потрібно врахувати лише одне - спалах повинна бути виключена. В правильно встановленому освітленні вона абсолютна не знадобиться.


Щоб домашні фотографії виглядали професійно, потрібно користуватися штативом. Знімки під правильним кутом виглядатимуть набагато краще тих, які «завалені» на ліву чи праву сторону.


Фотозйомка - це процес, до якого потрібно підходити творчо. Тут можна задіяти всі бажання і фантазії. Не варто боятися просити модель приймати різні пози. Не обмежуйтеся в кількості знімків. Головне правило професійного фотографа: чим більше фотографій, тим краще вибір!


фотографії


Щоб красиво зробити домашнє фото, після закінчення фотозйомки потрібно завантажити їх на комп'ютер і обробити за допомогою спеціальних програм, наприклад, обрізати краю, змінити контрастність і т.д.


Оброблені знімки залишилося лише роздрукувати на фотопапері. Красиві домашні фотографії готові!