Як зробити вдома лазер

справжній потужний лазер, Здатний пропалювати і розрізати різні поверхні - це не фантастика і не дорогий пристрій, а пристосування, яке ви можете створити в домашніх умовах, маючи невеликі навички роботи з інструментами.
Вам знадобиться
  • шматок від коробочки від компакт-диска,
  • флуоресцентний барвник з текстилю,
  • світлодіоди,
  • ацетон,
  • лазерна вказівка,
  • акумулятори GP.
Інструкція
1
Налийте в прозору чисту ємність ацетон і, розламавши пластик від футляра для диска на шматочки, помістіть його в ацетон. Дочекайтеся розчинення пластика, після чого злийте ацетон і залийте новим ацетоном. Перемішайте масу і знову злийте ацетон. Заливайте пластик свіжим ацетоном до тих пір, поки він не очиститься повністю від домішок.
2
Розведіть в ацетоні в окремому посуді червоний флуоресцентний барвник. Досягніть темно-бордового відтінку і профільтруйте розчин з барвником через щільну вату.
3
З ємності з розчиненим пластиком вилийте ацетон і влийте в пластик відфільтрований барвник. Перемішайте пластик, злийте барвник, а потім приготуйте і відфільтруйте новий, щоб знову залити пластик.Залиште розчинений пластик в барвнику на кілька днів. Через кілька днів, коли пластик стане темно-червоним і прозорим, злийте рідину і залийте свіжий барвник.
4
Для пластика підготуйте форму, в якій він придбає циліндричну форму діаметром 4 мм і довжиною 5 см. Вилийте у форму барвник, промийте її і злийте барвник. Потім налийте барвник знову і залийте в форму пофарбований пластик. Знову залийте барвник поверх пластика і закрийте поверхню форми, щоб ацетон не випаровується з барвника. Протягом тижня не чіпайте форму, а потім долийте чистий ацетон, замінивши на нього барвник. Відкриту форму акуратно поставте в морозильну камеру.
5
Через три доби, коли пластик засохне, зламайте форму і очистіть від неї пластикову трубку. Нерівності на поверхні пластикової деталі виправляйте за допомогою шматочка скла, змоченого в ацетоні і притиснутого до пластикової деталі. Помістіть деталь на рівну металеву поверхню, змастивши її клеєм Момент. На одному з торців деталі встановіть лазерву указку, лазер якої повинен просвічувати вашу трубку наскрізь.
6
Підготуйте потужні світлодіоди з довжиною хвилі випромінювання 485 НМ в кількості десяти штук по 4 вата кожен. Додайте зверху над пластикової деталлю діоди, помістивши їх в ряд уздовж її поверхні, і побудуйте електричну схему так, щоб спочатку ви запалювали лазерву указку, а потім запалювалися діоди.
отриманий лазер матиме потужність 20-30 ват.