Як зробити вдома красиві кучері

Жінки день в день експериментують зі своєю зовнішністю. зробити красиві кучері ви можете в домашніх умовах. При цьому немає необхідності купувати якісь додаткові професійні прилади для завивки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити завивку і при цьому затратити мінімум часу, то вам допоможуть в цьому термобігуді. Вони дуже прості у використанні. Перед завивкою покладіть їх у гарячу воду і залиште на 10 хвилин. Потім накрутіть їх на волосся. Через 20 хвилин зніміть. Розмір кучерів знаходиться в прямій залежності від розміру бігуді. Завершальний штрих: збризніть лаком для волосся, щоб зафіксувати результат. Не варто використовувати термобігуді занадто часто, оскільки вони негативно впливають на здоров'я волосся.
2
Універсальним варіантом, який підійде як для довгих, так і для короткого волосся, є бігуді-липучки. Накрутите їх на вологе волосся. Потім просушіть феном. Ці бігуді піднімають волосся біля коріння, створюючи обсяг. Ця процедура у вас не забере багато часу і до того ж їх легко накрутити і зняти назад. Вам можуть підійти бігуді з велюру. Вони створюють гладкі локони і не завдають ніякої шкоди волоссю.
3
Якщо ж ви хочете залишити бігуді на ніч, то вам чудово підійдуть бігуді з поролону. Вони не принесуть вам ніякого дискомфорту завдяки тому, що виконані з м'яких матеріалів. Найбільш нешкідливими бігуді вважаються дерев'яні. Дерев'яні коклюшки фіксуються на волоссі за допомогою ковпачків. Ці бігуді створюють маленькі і пружні локони.