Як зробити вдома цукерки Ферреро Роше

"Ферреро Роше" - улюблене багатьма ласощі. Майже кожен радий отримати в подарунок ці шоколадні цукерки. Але вони є досить дорогим задоволенням. Чому б не спробувати приготувати їх самостійно?
Вам знадобиться
  • - 170 грамів шоколадної пасти Nutella,
  • - 60 грамів напівсолодкого (десертного шоколаду) - тертого або спеціальних шоколадних крапель,
  • - 60 грамів горіхів фундук,
  • - упаковка маленьких вафельних тарталеток.
Інструкція
1
Для приготування начинки Ферреро Роше необхідно розтоплений напівсолодкий шоколад змішати з Nutella. Для того, щоб шоколад добре розплавився, потрібно підігрівати його в мікрохвильовій печі з короткими інтервалами і постійно перемішувати.
2
Заповніть вафельні тарталетки шоколадною сумішшю. Розріжте ядра фундука на кілька частин, і за допомогою суміші Нутеллою і шоколаду склейте невеликі кульки. Покладіть по такому кульці в кожну половинку наповненою тарталетки посередині. За допомогою зубчастого ножа «втопите» горіхову начинку в кожній цукерці і розрівняйте краю. Поставте в холодильник для застигання.
3
Коли тарталетки з начинкою застигнуть, шоколад і горіхи змішаються в них рівномірно.Після цього потрібно покрити їх шоколадом, щоб вийшли цукерки "Ферреро Роше", схожі на оригінал.
4
У решту шоколадну суміш покладіть подрібнені горіхи фундук, добре перемішайте. Візьміть кожну тарталетки з начинкою, занурте в шоколадно-горіхову суміш, а потім розкладіть на вощеного папері або алюмінієвій фользі. Поставте в холодильник до повного застигання.
5
Після того, як зовнішня шоколадна оболонка домашніх "Ферреро Роше" висохне, за допомогою зазубреного ножа вирівняйте верхню частину тарталеток - таким чином, щоб 2 половинки можна було рівно склеїти один з одним.
6
Використовуйте тонкий шар розплавленого шоколаду, щоб склеїти верхні і нижні половинки цукерок, і охолодіть їх в холодильнику.